Куплю кругляк сосни у Полтаві і Полтавській області на онлайн-торгах

  • 10

За умовами оновленого законодавства купити кругляк сосни у Полтаві і інших регіонах усі бажаючі тепер можуть на зручних і прозорих біржових торгах. Старі корупційні схеми нарешті відходять у минуле, а вітчизняні учасники ринку деревини звикають грати чесно. До того ж, такий підхід вдосконалює облік проданої сировини. А отримані прибутки чесно направляються на розвиток галузі, а не осідають у кишенях високопосадовців.

Купити ліс кругляк у Полтаві з лісгоспів на ліцензованій біржі

Як свідчить статистика, протягом липня 2022 року українські лісгоспи реалізували сировини на суму понад 1 мільярд гривень. При цьому експерти встановили, що загальний обсяг ринку за рік має становити до 14 млрд. грн. То куди ж діваються ще кілька мільярдів прибутку?

Кілька останніх років у Полтаві ліс кругляк купити можна було різними способами. У багатьох випадках деревообробні підприємства, серед яких є багато учасників ГС «АДПУ», були змушені домовлятися з лісгоспами напряму. При цьому обсяги реалізованої сировини, як і її вартість, для суспільства лишалися таємницею. Ризикували і покупці, адже у разі невиконання зобов’язань, наприклад зриву строків поставки або відвантаження товару неналежної якості, притягнути протилежну сторону до відповідальності було майже неможливо.

Окрім цього, оголошення на зразок «куплю кругляк сосни у Полтаві і Полтавській області» публікувалися і на спеціалізованих електронних майданчиках, і на численних товарних біржах. З метою навести лад на ринку деревини та легалізувати приховані прибутки, уряд передав останнім першочергове право на проведення електронних торгів лісом. Обов’язкове ліцензування дозволяє відсіяти нечесні компанії, тож учасники біржових аукціонів можуть бути на 100% впевнені у збереженні власних коштів.

Завдяки електронним аукціонам купити ліс кругляк сосни в Полтаві та інших регіонах можна повністю прозоро та за реальною ринковою ціною. Більше ніяких прихованих доплат – нарешті хабарі і відкати лишаються в минулому. А деревину представники бізнесу купляють, чесно конкуруючи між собою за лоти.

Продам дуб кругляк у Полтаві і інших регіонах на організованих онлайн-аукціонах

Як показала практика, вітчизняні підприємці схвально оцінили можливість купити ліс-кругляк, зокрема дуб, в Полтаві чи будь-якій іншій області на організованих біржових торгах. Це суттєво спрощує саму процедуру продажу деревини. До того ж, до аукціонів допускаються усі бажаючі – незалежно від розміру статків чи наявності корисних зв’язків. Уся інформація компактно зібрана в одному місці, тож вам не доведеться витрачати зайвий час на пошук інформації про майбутні торги дубом кругляком.
Відповідно до аналітичних даних, опублікованих на сайті aweu.org.ua, деревина сосни і дубу займає провідні позиції серед усіх лісоматеріалів, проданих у вересні 2022 року – 413 тис. куб. м і 51,6 тис. куб. м відповідно. Підпишіться на спеціальний чат-бот в Telegram – швидко дізнавайтеся про публікацію нових аукціонів з реалізації лісу кругляку.

Попередня стаття Куплю кругляк сосни у Харкові на ліцензованій товарній біржі
Наступна стаття Лісівники Закарпаття вивчають досвід реформи лісової галузі у Чеській Республіці