Куплю кругляк сосни у Харкові на ліцензованій товарній біржі

  • 9

Раніше для пошуку оголошень на зразок «продам ліс кругляк сосни у Харкові» підприємцям необхідно було витрачати кілька днів, переглядаючи десятки сайтів з об’явами і тематичних пабліків в Інтернеті. Сайт aweu.org.ua заощадить ваш час, до того ж, тут ви дізнаєтеся актуальні новини та думки провідних фахівців і учасників ринку щодо продажу деревини на сучасних онлайн-торгах.

Продам кругляк сосни у Харкові та інших містах на одній з товарних бірж

З метою вивести усі операції, пов’язані з купівлею-продажем лісу-кругляка сосни у Харкові та інших містах України, з тіні та остаточно узаконити прибутки, що привласнюються керівниками лісгоспів, уряд переклав їх проведення на ліцензовані товарні біржі. Даний крок спричинив справжню революцію на ринку деревини, зокрема, усунувши з нього недоброчесних гравців.

Як це працює? Тепер право організовувати онлайн-аукціони з реалізації кругляку сосни у м. Харків та інших областях України мають ті товарні біржі, які пройшли жорсткий відбір та отримали відповідну ліцензію. Таким чином, долучаючись до торгів, ви можете бути на 100% впевнені у виконанні усіх фінансових і юридичних зобов’язань, взятих на себе їх організатором.

Окрім цього, учасникам недостатньо просто заявити про свої наміри, надрукувавши оголошення на зразок «куплю кругляк сосни в Харкові і інших областях». Сьогодні потенційні покупці попередньо отримують акредитацію, подавши разом з переліком необхідних документів заяву встановленого зразка.

Як показує практика, продаж деревини, зокрема лісу-кругляку, на організованих біржових торгах вирішує одразу кілька завдань. Так, цей процес нарешті став по-справжньому відкритим і прозорим. Що важливо, усі учасники мають рівний доступ до потрібної сировини. Придбати її вони можуть на однакових умовах, без утисків чи дискримінації. Так само ГС «Асоціація деревопереробних підприємств України» пильно слідкує за тим, щоб кругляк сосни купити у Харкові і інших областях усі бажаючі могли без жодних перешкод.

Варто відмітити, що механізм проведення торгів повністю автоматизований. Система сама обирає переможця на основі зроблених ставок, завдяки чому вдається повністю виключити виплив сторонніх осіб на результати аукціону.

Куплю кругляк сосни в Харкові або іншому регіоні на онлайн-торгах

За підсумками липня 2022 року загалом на ліцензованих товарних біржах було реалізовано 476 тис. кубометрів сумарною вартістю 1 130 000 000 грн. Дохід лісозаготівельних господарств при цьому склав 78,6 млн. грн. Відповідно, не лише у Харкові, а й у інших регіонах, кругляк сосни користувався очікувано високим попитом. Його частка у загальному обсязі реалізованої деревини склала 47%. Також представники деревообробного бізнесу значно частіше обирають круглі лісоматеріали – їх було продано 56% (порівняно з 44% пиломатеріалів).
Підпишіться на зручний чат-бот у Telegram, приймайте участь у торгах і перемагайте!

Попередня стаття Купити дуб кругляк в м. Житомир та інших регіонах на товарній біржі
Наступна стаття Куплю кругляк сосни у Полтаві і Полтавській області на онлайн-торгах