Купити дуб кругляк в м. Житомир та інших регіонах на товарній біржі

  • 9

Досі безрезультатно шукаєте в Інтернеті оголошення на зразок «продам дуб кругляк в Житомирі»? На щастя, сьогодні для цього не потрібно витрачати купу часу, а також ризикувати власними коштами, погоджуючись на сумнівні угоди з постачальниками. На сайті aweu.org.ua ви знайдете багато важливої інформації про те, як можна купити кругляк дубу у Житомирі та інших регіонах на електронних біржових торгах.

Продам кругляк дубу у м. Житомир і інших областях на ліцензованій біржі

Досить довго на ринку деревини в Україні угоди укладались доволі хаотично. Купувати і продавати ліс-кругляк державні лісгоспи і деревообробні компанії-члени ГС «АДПУ» могли як напряму, так і через спеціальні електронні майданчики або численні товарні біржі. Однак поступово влада вирішила остаточно впорядкувати цей процес, нівелювавши роками діючі корупційні схеми і незаконні маніпуляції.

Так, сьогодні більше немає потреби переглядати десятки оголошень на зразок «продам дуб кругляк у Житомирі». Адже з 01 липня 2022 р. для реалізації деревини почали використовувати товарні біржі – ті, що пройшли суворий відбір та мають відповідну ліцензію. На організованих ними торгах кругляк дубу користується значним попитом, оскільки цей товар має ряд унікальних властивостей.

Загалом ліс-кругляк отримують шляхом поперечного розпилювання цілих стовбурів. Під це поняття підпадають як круглі, так і пиляні вироби. Для того, щоб кругляк дубу зберігав свої властивості, необхідно дотримуватися певних норм зберігання, зокрема це стосується рівня вологості і провітрювання приміщення. Також варто сказати, що дубові лісоматеріали затребувані у будівництві, при виготовленні елементів внутрішнього і зовнішнього оздоблення, меблів, дизайнерських предметів декору. Висока стійкість до вологи дозволяє споруджувати з них не лише будинки, а й різноманітні плавзасоби (човни, катери, кораблі).

Асоціація деревопереробних підприємств України постійно працює над створенням і впровадженням у життя інструментів, які дозволятимуть усім бажаючим купити дуб кругляк у Житомирі та інших регіонах на максимально зручних і прозорих умовах.

Куплю дуб кругляк в Житомирі на електронних біржових торгах

Довгий час ринок деревини в Україні асоціювався в першу чергу з корупцією і тіньовими махінаціями. «Продам дуб кругляк у м. Житомир та інших регіонах на електронному аукціоні» – таке звернення від лісозаготівельних підприємств свідчить про їх намір грати чесно, без маніпуляцій і незаконних договорняків.

Як свідчить практика, учасники ринку схвально оцінюють продаж лісу, зокрема дубу кругляку, на ліцензованій товарній біржі. Це, окрім усього іншого, допомагає їм купувати необхідний товар за його реальну ринкову вартість. А лісгоспам – отримувати справедливу винагороду за виготовлену продукцію.
Підпишіться на зручний чат-бот у Telegram – швидко отримуйте останні новини ринку деревини. Приймайте участь у біржових торгах і перемагайте!

Попередня стаття У вересні лісгоспи продали необробленої деревини на 2,29 млрд грн – ГС «АДПУ»
Наступна стаття Куплю кругляк сосни у Харкові на ліцензованій товарній біржі