У Борисполі деревообробники купують пиломатеріали на біржах

  • 12

Агресивні дії окупанта потребують від нашої держави рішучої відповіді, яка можлива лише за максимальної мобілізації різних фронтів, зокрема й економічного. Саме тому в умовах воєнного часу надзвичайно важливим є ефективне функціонування кожної сфери господарського комплексу.

Державне агентство лісових ресурсів України, у співпраці з лісгоспами та різними деревообробними підприємствами, робить все можливе для підвищення продуктивності лісової галузі. Зокрема, вже після повномасштабного вторгнення окупанта (з 01 червня 2022 року) на ринку деревини було впроваджено біржові механізми реалізації пиломатеріалів.

Вже сьогодні державні лісгоспи продають всю виготовлену оброблену деревину виключно на ліцензованих товарних біржах. Це означає, що будь-який підприємець з Борисполя чи іншого населеного пункту України може купити пиломатеріали не за прямими договорами, як було раніше, а на конкурентних торгах.

Пиломатеріали у Борисполі реалізуються лісгоспами на сучасних біржових торгах

Оброблена деревина використовується у величезній кількості галузей господарського комплексу. Популярність пиляної лісопродукції полягає у її міцності, легкості обробки, чудових естетичних якостях та низці інших характеристик.

Вже сьогодні деревообробники Борисполя купують пиломатеріали на біржових торгах. На останніх для потенційних замовників доступна продукція різних видів, розмірів та порід. Зокрема на біржових торгах підприємці можуть придбати пиляну лісопродукцію як хвойної, так і листяної деревини.

Місцеві деревообробники відзначають переваги електронних аукціонів, що проходять на ліцензованих біржах. По-перше, усі учасники ринку знаходяться у рівних умовах та мають однакові права. По-друге, аукціони проходять у спеціальних електронних торгових системах, які є повністю автоматизованими. Тому вибір переможця торгів відбувається автоматично, а значить ніякі сторонні втручання в їх кінцевий результат не є можливими. По-третє, самі учасники формують ціну на пиломатеріали.

У Борисполі можна купити пиломатеріали на електронних аукціонах

Після впровадження біржових механізмів реалізації пиломатеріалів у Борисполі та інших населених пунктах України на вітчизняному ринку деревини вже протягом трьох місяців спостерігається неабияке пожвавлення. Лісові господарства з різних куточків нашої держави готові реалізувати великі обсяги продукції. Надзвичайно приємно відзначити те, що лісгоспи з деокупованих регіонів (Київщина, Чернігівщина, Сумщина) є надзвичайно активними гравцями на ринку.

Учасники ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” закликають деревообробників, які ще не долучилися до прозорого ринку деревини, зробити це у найближчій перспективі. Електронні біржові торги дозволять вам купити якісні пиломатеріали за досить приємною ціною, а головне – за прозорими умовами.

Попередня стаття Підприємці Білої Церкви підтримують е-торги з реалізації пиломатеріалів
Наступна стаття Учасники біржових торгів формують ціну на пиломатеріали у Києві