Підприємці Білої Церкви підтримують е-торги з реалізації пиломатеріалів

  • 11

З 01 червня 2022 року підприємці Білої Церкви та інших населених пунктів України отримали право купувати пиломатеріали на прозорих торгах, організованих та проведених ліцензованими біржами. Останні займаються розробкою і впровадженням зручних електронних торгових систем, завдяки чому процес реалізації обробленої деревини стає більш відкритим та ефективним.

Пиломатеріали у Білій Церкві реалізуються лісгоспами на відкритих біржових торгах

Завдяки своїм чудовим фізичним та естетичним якостям, а також величезному асортименту, пиляна лісопродукція є надзвичайно популярною. Попри це до 01 червня 2022 року в Україні пиломатеріали не були представлені як окремий напрям на біржових торгах.

Впровадження сучасних механізмів реалізації обробленої деревини є необхідністю. Саме біржові інструменти роблять ринок лісопродукції більш прозорим, допомагають дебюрократизувати та декорумпувати процес купівлі-продажу пиломатеріалів.

Вже сьогодні деревообробники Білоцерківщини можуть пересвідчитись у перевагах торгів, що організовуються і проводяться ліцензованими біржами. Біржові механізми дозволяють місцевим підприємцям купувати пиломатеріали високої якості та ще й за ринковою ціною.

До того ж електронні торги надають можливість здійснювати торгівлю обробленою деревиною віддалено, тобто без особистої присутності замовника в офісі. Можливість дистанціювання участі в аукціонах є зручною та актуальною, особливо у воєнний час.

Білоцерківські деревообробники позитивно оцінюють біржову торгівлю пиломатеріалами

Біржові механізми повністю змінили правила гри на ринку деревини. Відтепер лісгоспи та замовники більше не витрачають час на пошук ринків збуту та сировинних баз відповідно. Крім цього біржові механізми надають можливість підприємцям купувати продукцію за їх реальною вартістю, яка враховує попит та пропозицію на ринку, а не особисті бажання організатора.

Деревообробники Білоцерківщини також відзначають швидкість, зручність та простоту електронних торгових систем, в яких і відбувається проведення аукціонів. ЕТС є інтуїтивно зрозумілими, тому навіть новачки, які не мають жодного досвіду роботи з аналогічними програмними продуктами, можуть з легкістю навчитися їх використовувати.

Біржові торги з реалізації пиломатеріалів у Білій Церкві та інших населених пунктах України демонструють свою ефективність. Лісові господарства та підприємства-замовники впевнені у справедливості кінцевого результату аукціонів, а тому охоче беруть у них участь.

ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” закликає деревообробників долучатися до оновленого ринку. Вся продукція, що виставлена на торги, проходить перевірку, тому ви можете бути впевнені в її якості. Також ліцензовані біржі стежать за діями учасників ринку, стимулюючи постійне збільшення відсотку виконаних договорів.

Тому біржові торги – це чудова можливість для підприємців отримати якісну продукцію за прозорими умовами та вигідною ціною. Бажаємо успіхів в аукціонах!

Попередня стаття Хмельницькі деревообробники купують пиломатеріали на е-торгах
Наступна стаття У Борисполі деревообробники купують пиломатеріали на біржах