Пиломатеріали у м. Кременчук можна купити на товарній біржі

  • 9

Завдяки прозорим біржовим торгам купити пиломатеріали у Кременчуку та інших містах представники бізнесу можуть без незрозумілих посередників і відкритого хабарництва. Асоціація деревообробних підприємств України підтримує прозорі механізми, які дозволяють зробити процес реалізації деревини ще більш прозорим і економічно ефективним.

Пиломатеріали у м. Кременчук та інших регіонах України на відкритих біржових аукціонах

Відповідно до внесених до законодавства змін, влітку 2021 року усю деревину державні лісгоспи почали реалізовувати на торгах, організованих ліцензованими товарними біржами. Ще через рік аналогічні правила ввели і для пиломатеріалів. На ринку вони користуються великим попитом, адже при відносно невисокій вартості відзначаються великою міцністю і практично нескінченним списком сфер використання.

Загалом до пиломатеріалів, купити у Кременчуку та інших регіонах які можна на офіційних біржових торгах, відносяться вироби, отримані шляхом розпилювання цілих стовбурів спочатку вздовж, а потім ще раз вздовж і впоперек. При цьому колоди попередньо очищують від кори і гілок. Головна відмінність пиломатеріалу – заготовки повинні мати дві паралельні сторони (тильну і лицьову).

Сьогодні на ліцензованих товарних біржах ви можете купити пиломатеріали у Кременчуку та інших областях, виготовлені з дерев хвойних і листяних порід. Вироби з сосни, ялини, модрини, кедру надзвичайно міцні і витривалі, їх використовують для зведення будинків і несучих конструкцій. Водночас сировина, отримана з дерев листяних порід, більш м’яка і еластична. для її виробництва найчастіше використовують дуб, а також бук, ясень, березу, тополю, граб. Підходить для оздоблювальних робіт як ззовні, так і всередині приміщення.

На фізичні властивості, технічні параметри, текстуру пиломатеріалів також впливає технологія виробництва, тип обладнання, який використовується для їх обробки, спосіб висушування і розпилу. Останній здійснюють за різними напрямами – залежно від того, де їх планується використовувати у майбутньому.

Існує кілька основних методів розпилювання, серед яких поперечний (відносно напрямку волокон), радіальний (по колу в напрямку середини стовбура), рустикальний (під гострим кутом до напряму волокон), тангенціальний (по дотичній).

Купити пиломатеріали в Кременчуку на ліцензованій товарній біржі

Сучасні програмні засоби роблять електронні торги, на яких можна купити пиломатеріали в м. Кременчук та інших областях України, максимально зручними і доступними широкому колу учасників. Долучитися до них дуже легко – це можна зробити з будь-якого куточку України і світу. Також аукціони, які проводять виключно ліцензовані товарні біржі, перешкоджають корупційним схемам і численним тіньовим махінаціям, через які державні лісгоспи зазнавали мільйонних збитків.
На сайті aweu.org.ua ви можете слідкувати за останніми новинами, які стосуються ринку деревини в цілому, та купівлі-продажу пиломатеріалів зокрема.

Попередня стаття Пиломатеріали в Україні на електронних аукціонах
Наступна стаття Необроблена деревина у Львові продається на е-аукціонах