Продаж пиломатеріалів зі смереки на електронних біржових аукціонах

  • 20

Сьогодні купити якісні пиломатеріали зі смереки, сосни, ялини, модрини будівельні компанії, деревообробні підприємства та загалом усі бажаючі можуть на прозорих біржових торгах. З 01 липня 2021 р. деревина в Україні реалізовується виключно на ліцензованих біржах, які, в свою чергу, відповідають за організацію сучасних електронних аукціонів. Такий підхід дозволяє вивести ринок з тіні, нівелює будь-які незаконні махінації та допомагає лісгоспам отримувати гідну винагороду за вироблену сировину.

Пиломатеріали із смереки і їх продаж на електронних аукціонах

На ринку деревини пиломатеріали зі смереки користуються чималим попитом – вони доступні по ціні і мають широкий спектр використання. Такі вироби отримують після повздовжнього розпилу цілих стовбурів, які потім ще кілька разів розділяють на менші частини. Усі пиломатеріали мають чітко задану форму і розміри, а їх характерна особливість – дві паралельні сторони (лицьова і тильна).

Для їх виготовлення цілі стовбури смереки перед розпилюванням очищають від гілок і кори. Вони ідеально підходить для сучасних будівельних технологій. А купівля пиломатеріалів зі смереки на біржових торгах одразу великими партіями допоможе вам суттєво заощадити. В нашій країні цей популярний матеріал виготовляють із дерев, які ростуть виключно в Карпатах на висоті 600 м. Їх деревина відноситься до м’яких порід, вона менш щільна, однак і значно легша. Про що це свідчить? Будинок, побудований з такого матеріалу, менше тиснутиме на ґрунт, тож і усадка землі під спорудою буде не такою великою – порівняно з деревиною інших хвойних порід.

Унікальний клімат, в якому ростуть смереки, допомагає пиломатеріалу швидше «віддавати» вологу і так би мовити «дихати». Внаслідок цього всередині приміщення виникає сприятливий мікроклімат, який не допускає появи грибку або плісняви. Окрім цього, виготовлені із смереки пиломатеріали допомагають утримувати тепло всередині приміщення. Навіть брусу товщиною 20 см буде досить для того, щоб збудувати надійний і комфортний дім.

Якість деревних виробів також оцінюють за щільністю сировини, нахилом волокон, кількістю і величиною сучків. За цими показниками пиломатеріали зі смереки значно перевершують сосну або ялину.

Купити пиломатеріали із смереки та дізнатися новини ринку на сайті Асоціації деревообробних підприємств України

Купівля та реалізація пиломатеріалів із смереки на сучасних онлайн-торгах робить процес пошуку нових постачальників і ринків збуту легким і максимально зручним. А ще – надійним, адже вам більше не потрібно турбуватися, чи виконає умови договору ваш партнер.
Так само Асоціації деревообробних підприємств України своїм головним завданням вважає створення і підтримку сприятливих умов функціонування лісозаготівельної галузі в цілому і її окремих учасників зокрема. Слідкувати за останніми новинами у сфері продажу необробленої деревини і пиломатеріалів на прозорих біржових аукціонах зручно на нашому сайті aweu.org.ua.

Попередня стаття З 01 червня поточного року купівля пиломатеріалів здійснюється через біржі
Наступна стаття На біржах можна купити круглі лісоматеріали за вигідною ціною