Купити пилмат за вигідною ціною на ліцензованій товарній біржі

  • 18

Як свідчать аналітичні дані, отримані Асоціацією деревообробних підприємств України, продаж лісу пилмату на біржових торгах викликає значний інтерес серед їх учасників. І це не дивно, адже пиломатеріали активно використовуються не лише у будівництві чи важкій промисловості, а й у сфері дизайну або виготовлення предметів прикладного мистецтва.

Продам сосну пилмат на ліцензованій товарній біржі

Після численних звинувачень у тіньових махінаціях і банальному здирництві влада нарешті вирішила впорядкувати ринок деревини. Згідно оновленого законодавства усі заготовлені лісоматеріали сьогодні реалізується на товарних біржах, які попередньо пройшли жорстку перевірку та отримали відповідну ліцензію. Такий підхід дозволяє усунути канали незаконного збуту лісу пилмату та реалізовувати деревну сировину за однаковими, зрозумілими для всіх правилами.

Що собою по суті представляє пиломатеріал та хто цікавиться його продажем? До даної категорії відносяться різноманітні вироби, які отримують після повздовжнього розпилу цілих дерев хвойних або листяних порід. На сучасних електронних торгах можна купити пилмат, отриманий із сосни, ялини, модрини, буку, дубу, грабу. Усі вони мають різні розміри, якість, структуру, що безпосередньо впливає на їх початкову вартість.

Наприклад, шукаючи оголошення на зразок «продам сосну пилмат», варто взяти до уваги, що залежно від характеру розділення заготовки можуть мати різну структуру. За цією ознакою пиломатеріали діляться на: поперечні (стовбур розпилюється впоперек по відношенню до волокон деревини), рустикальні (під гострим кутом), радіальні (вісь розпилу проходить на відстані від центру стовбуру), тангенціальні (колода розділяється по дотичній).

Також за ступенем обробки ліс пилмат може бути обрізним, необрізним або односторонньо-обрізним. Обрізні вироби відрізняються чіткою прямокутною формою та гладко спиляними гранями. Окрім цього, на електронних аукціонах можна купити пилмат із сосни з необробленими краями, які місцями вкриті корою.

Купити пилмат на організованих біржових торгах

Відповідно до змін, ухвалених урядом, з 01 липня 2021 р. купити ліс пилмат деревообробні компанії можуть на сучасних електронних аукціонах, які проводять ліцензовані товарні біржі. Загалом представники бізнесу позитивно відгукуються про продаж пиломатеріалів на прозорих онлайн-торгах. Достатньо укласти договір з однією з торгових платформ – тут ви також отримаєте акредитацію, зможете пройти навчання та переглянути розклад майбутніх аукціонів з реалізації лісу пилмату. Уся важлива інформація зібрана в одному місці, а на будь-які запитання клієнтів дадуть відповіді найкращі спеціалісти.
Більше актуальних новин про ринок деревини ви дізнаєтеся на сайті ГС «АДПУ» aweu.org.ua. Підписуйтеся на спеціальний чат-бот у Telegram та першими отримуйте сповіщення про нові торги, на яких можна вільно купити пилмат різного сорту та якості від українських виробників.

Попередня стаття Купити пиломатеріали в Макарівському районі на ліцензованій біржі
Наступна стаття УЕБ провела онлайн презентацію системи моніторингу за напрямком "Необроблена деревина та пиломатеріали"