Купити пиломатеріали в Макарівському районі на ліцензованій біржі

  • 15

Завдяки електронним біржовим торгам пиломатеріали у Макарівському районі Київської області та інших населених пунктах України підприємці можуть придбати на дуже вигідних для себе умовах. Асоціація деревопереробних підприємств покладає значні зусилля для того, щоб реалізація деревини у нашій державі відбувалася на чесних, однакових для всіх умовах. Більше про нашу діяльність ви можете дізнатися на офіційному сайті aweu.org.ua.

Пиломатеріали у Макарівському районі Київської області на товарних біржах

Останнім часом учасники ринку деревини скаржилися на тотальний безлад, яким супроводжувався продаж різноманітних пиломатеріалів. Так, у певний період купити пиломатеріали у Макарівському районі і інших населених пунктах Київської області, як і по Україні в цілому, можна було різними способами. Частина представників бізнесу зверталася до керівництва лісгоспів напряму. Також за бажанням вони могли придбати необхідний ресурс на електронних майданчиках Prozorro.Sale або одній з товарних бірж.

Однак чимало нарікань викликала прозорість даної процедури та доступність товару усім бажаючим. Адже у багатьох випадках потенційним покупцям доводилося домовлятися із лісгоспами через третіх осіб або й взагалі платити захмарні хабарі за можливість придбати пиломатеріали – не лише у Макарівському районі, а й у інших регіонах нашої країни.

Саме з метою впорядкувати ринок та нарешті легалізувати усі незаконні махінації уряд запровадив продаж деревини, у тому числі пиляних матеріалів, на електронних аукціонах. Організовувати їх мають право виключно ліцензовані товарні біржі – це дозволяє автоматично відсіяти недобросовісні установи, які у підсумку можуть не виконати покладені на них зобов’язання.

Як показала практика, пиломатеріали у Макарівському районі та інших регіонах користуються великим попитом через доступну ціну, високу якість та універсальність. У більшості випадків на торги виставляються бруси, дошки, бруски, горбиль і обапіл. Залежно від ступеня обробки вони можуть бути струганими (грані ретельно відшліфовані), неструганими (такі вироби не піддають додатковій обробці, тому на бічних частинах вони часто вкриті корою), обрізними, необрізними, обрізними лише з однієї сторони.

Продаж пиломатеріалів у Макарівському районі на організованих біржових торгах

Сучасні інструменти, що використовуються ліцензованими торговими платформами, виводять аукціони з продажу пиломатеріалів в Макарівському районі Київської області та інших регіонах на якісно новий рівень. Тепер участь у торгах можуть приймати усі бажаючі, а використання технологічних програмних засобів не дозволяє стороннім особам втручатися у хід аукціону.
Сьогодні підприємці позитивно оцінюють реалізацію деревини, у тому числі пиломатеріалів, на ліцензованих товарних біржах. Підписуйтеся на зручний чат-бот у Telegram – будьте в курсі останніх новин ринку лісоматеріалів.

Попередня стаття Біржа запрошує на онлайн презентацію системи моніторингу "Необроблена деревина та пиломатеріали"
Наступна стаття Купити пилмат за вигідною ціною на ліцензованій товарній біржі