Деревообробники купують пиломатеріали в Сумській області на е-аукціонах

  • 34

Сумщина стала одним із регіонів, де на початку війни точилися активні бойові дії. Безумовно це вплинуло на функціонування підприємств лісової галузі, адже було зруйновано логістичні ланцюги, унеможливлено доступ до сировинних баз та ринків збуту, а деякі лісгоспи взагалі зазнали фізичної шкоди.

Попри це, деревообробні компанії Сумської області миттєво відновили свою роботу після деокупації регіону. Пов’язана швидка реанімація лісової галузі Сумщини з багатьма факторами, зокрема з переходом торгівлі обробленою деревиною на товарні біржі.
З 01 червня поточного року лісові господарства в Сумській області продають, а замовники – купують пиломатеріали на біржових торгах. Організатори аукціонів та покупці продукції відзначають зручність та ефективність вищезгаданого механізму реалізації обробленої деревини. Біржові торги дозволили дебюрократизувати процес купівлі-продажу пиломатеріалів, а також підвищити ефективність відповідного ринку.

У Сумській області вигідно та просто купити пиломатеріали на біржових торгах

Попри складні умови на початку війни, лісові господарства Сумщини вже функціонують, забезпечуючи замовників якісною продукцією та сплачуючи податки до бюджетів на різних рівнях. Деревообробники Сумської області готові не лише відновлювати виробництво та “виходити” на довоєнний рівень, а й нарощувати обсяги виготовленої продукції, оскільки на ринку відчувається значний попит на оброблену деревину.

З 01 червня 2022 року лісгоспи реалізують пиломатеріали виключно через ліцензовані товарні біржі. Таке рішення покликане, в першу чергу, ліквідувати будь-яку корупційну складову на ринку обробленої деревини, а також підвищити ефективність процесу купівлі-продажу пиляних матеріалів.

Загалом біржовий механізм реалізації пиломатеріалів дійсно розв’язує вищезгадані проблеми. Вже за підсумками двох місяців торгів організатори та замовники переконалися в усіх перевагах торгівлі на біржах. Завдяки громадському контролю сторонні особи ніяк не можуть вплинути на кінцевий результат аукціонів.

Лісгоспи Сумщини також відзначають ефективність біржових торгів. Завдяки високій конкуренції деревообробні підприємства майже завжди можуть розраховувати на підвищення стартової вартості оголошених лотів. Не залишаються осторонь і замовники, які відтепер купують пиломатеріали в Сумській області за релевантною ціною.

Купити пиломатеріали в Сумській області без зайвої бюрократії на електронних аукціонах

Зміна механізму реалізації обробленої деревини позитивно вплинула на всіх учасників ринку. На сьогодні будь-який замовник може купити пиломатеріали в Сумській області на біржових торгах, не зважаючи на локацію лісгоспу, відсутність чи наявність зв’язків тощо, адже усі сторони процесу знаходяться в рівних умовах.

Для участі в торгах з реалізації обробленої деревини покупці проходять акредитацію за відповідним напрямом на будь-якій із ліцензованих бірж. Слідкуйте за оголошенням нових торгів, обирайте найцікавіші лоти, пропонуйте свою ціну за продукцію та перемагайте в аукціонах!

Попередня стаття Купити пиломатеріал оптом від виробника в Україні на е-торгах
Наступна стаття Ціни на пиломатеріали в Івано-Франківську на товарних біржах