Купити пиломатеріал оптом від виробника в Україні на е-торгах

  • 27

Купівля пиломатеріалів оптом – це чудова можливість для замовника отримати великі обсяги продукції за вигідною ціною. Крім цього, коли підприємець купує пиляну лісопродукцію за гуртовими умовами – він максимально економить свій час.

На біржових онлайн-торги, на яких лісові господарства реалізують власну продукцію оптом, для покупців доступні найвигідніші пропозиції на відповідному ринку. Долучитися до торгів можуть організатори та замовники з будь-якого регіону України.

На електронних аукціонах лісгоспи реалізують пиломатеріали оптом

Пиломатеріали, оптом купити які ви можете на біржових аукціонах, використовуються в низці галузей народного комплексу: будівництві, автомобілебудуванні, меблевій сфері тощо. При цьому вартість продукції залежить від правильного її вибору

Серед основних критеріїв, які впливають на якість пиломатеріалів, можна виділити: технологію розпилу колоди, умови зберігання та порода. Останній фактор є найважливішим, адже саме від нього залежать технічні показники пиляної деревної продукції.

На сьогодні на відповідному ринку найбільш популярними є пиломатеріали з ялини, сосни та дуба. Загалом від сорту деревини залежить сфера майбутнього використання пиляної продукції. Так, хвойні, зазвичай, є сировиною для виробництва каркасних елементів (брус, рейка), а от листяні – експлуатуються в меблевій, столярній та інших галузях.

Купити пиломатеріали від виробника оптом сьогодні надзвичайно просто. На біржових торгах зібрана величезна кількість вигідних пропозицій. Отримати доступ до електронних аукціонів досить легко. Участь у торгах здійснюється у “два кліки”, адже подати заявку на участь, надати документи та зробити ставку можна дистанційно, за умови наявності стабільного підключення до інтернет-мережі.

Купити пиломатеріали оптом від виробника за вигідними умовами на е-аукціонах

Аукціони з реалізації пиломатеріалів проводяться, попри складну ситуацію в державі. І, як показують результати торгів, затребуваність лісопродукції є досить високою. До того ж, існує стійка тенденція до збільшення попиту. Лісгоспи готові продавати, а замовники – купувати великі обсяги пиляної деревної продукції.

В умовах воєнного часу кожен підприємець намагається максимально зекономити кошти. Тому якщо вам потрібні пиломатеріали від виробника оптом – долучайтеся до відповідного ринку.

Купуючи пиляну лісопродукцію через біржові торги ви:

  • отримуєте доступ до величезної електронної бази даних про доступні аукціони;
  • економите час, адже знайти потрібний лот можна буквально у “два кліки”;
  • заощаджуєте кошти, оскільки лісгоспи реалізують пиломатеріали через біржі за гуртовими умовами;
  • підтримуєте вітчизняну економіку, адже з кожної операції купівлі-продажу пиляної лісопродукції Держбюджет отримує додаткові надходження.
Попередня стаття У Києві необроблена деревина продається на онлайн-аукціонах
Наступна стаття Деревообробники купують пиломатеріали в Сумській області на е-аукціонах