Реалізація пиломатеріалів від виробника на біржових торгах

  • 30

На сьогодні реалізація пиломатеріалів від виробника здійснюється на біржових торгах. Зауважимо, що аукціони з купівлі-продажу пиляної деревної продукції проходять з використанням сучасних електронних торгових систем. Відповідно біржова торгівля значно спрощує та підвищує ефективність реалізації пиломатеріалів.

Пиломатеріал від виробника продається на біржах

Завдяки ліцензованим біржам, які відповідають за організацію та проведення аукціонів за напрямом “Пиломатеріали”, лісгоспи та підприємства-замовники отримали право продавати та купувати пиляну лісову продукцію за прозорими умовами. Учасники ринку задоволені зручністю та простотою біржової торгівлі пиломатеріалами, а також відзначають відсутність будь-якої корупційної складової. До речі, долучитися до електронних аукціонів можуть іноземні резиденти.

Здійснення торгівлі пиломатеріалами через ліцензовані біржі підвищує ефективність відповідного ринку та позитивно впливає на функціонування підприємств лісової галузі, про що говорять наступні факти:

  • Вся інформація про кожен лот знаходиться в єдиній базі, тому замовникам не потрібно витрачати свій час для пошуку аукціонів.
  • Електронні торгові системи, в яких і проходять аукціони, створюють рівні умови для всіх учасників, а також дозволяють цілком прозоро продавати та купувати пиломатеріали.
  • Будь-які корупційні зловживання чи тіньові схеми, які б могли вплинути на кінцевий результат аукціонів, є неможливими. 
  • Ціна на пиломатеріали від виробника формується на конкурентній основі, тобто враховує попит та пропозицію на ринку.

Біржова торгівля пиляною лісопродукцією є надзвичайно важливим напрямом, тим паче в умовах воєнного часу. Електронні аукціони з реалізації пиломатеріалів дозволяють лісовим господарствам здійснювати реалізацію значних обсягів продукції, а замовникам – купувати лісоматеріали за наявними ринковими цінами. Таким чином лісгоспи та деревообробні підприємства можуть розраховувати на швидке відновлення та розширення власної справи.

В період ускладнення логістики, відтоку кваліфікованих кадрів, відсутності доступу до сировинних баз – біржова торгівля пиломатеріалами є чудовим механізмом, який надає можливість ефективно продавати та купувати продукцію.

Купити пиломатеріали від виробника на біржових аукціонах

Через вторгнення російських військ на територію нашої держави постраждала значна частина підприємств лісової галузі. Попри це, деревообробні підприємства продовжують функціонувати та сплачувати податки, підтримуючи вітчизняну економіку в такий складний час. В умовах воєнного часу для лісових господарств надзвичайно важливо мати стабільний доступ до ринків збуту. Саме ліцензовані біржі дозволяють лісгоспам реалізовувати великі обсяги продукції.

На сьогодні будь-який підприємець може купити пиломатеріали від виробника на біржових торгах, не зважаючи на локацію чи наявність зв’язків. Електронні аукціони дозволяють учасникам торгувати пиляною лісопродукцією дистанційно, що є безумовною перевагою в умовах воєнного часу.

Попередня стаття Продаж пиломатеріалів у Кривому Розі на ліцензованій біржі
Наступна стаття В Україні продаж пиломатеріалів здійснюється на е-торгах