В Україні продаж пиломатеріалів здійснюється на е-торгах

  • 17

Повномасштабне вторгнення агресора на територію нашої держави завдало величезних збитків вітчизняній економіці. Перші дні та тижні агресії стали справжнім шоком не лише для громадян, а й для представників бізнесу.

Попри всі виклики воєнного часу, деревообробна галузь продовжує функціонувати, забезпечуючи замовників сировиною та поповнюючи додатковими коштами Державний бюджет. Одним із факторів, який став запорукою швидкої реанімації лісового сектору, став перехід торгівлі лісопродукцією на спеціалізовані біржі.

Відтепер купити та продати пиломатеріали в Україні можна на біржових торгах, що проходять у зручному електронному форматі. Е-аукціони дозволяють підприємствам-замовникам отримати рівний доступ до сировини, що позитивно впливає на ефективність ринку.

Крім цього, лісгоспи, співпрацюючи зі спеціалізованими біржами, реалізовують величезні обсяги власної продукції за прозорими та зрозумілими умовами. Також лісові господарства можуть розраховувати на отримання додаткового доходу на е-аукціонах, адже за кожен лот змагаються по кілька учасників.

Продати пиломатеріали в Україні на електронних аукціонах

Категорія “пиломатеріали” є надзвичайно широкою та об’єднує різноманітну продукцію, що отримується шляхом розпилу колод. Пиляна лісопродукція експлуатується в будівництві, меблевому виробництві, столярній справі та низці інших сфер. Якість того чи іншого пиломатеріалу, продати та купити який в Україні вже зараз можна на біржових торгах, залежить від низки факторів: породи, технології розпилу, умов зберігання тощо.

Загалом на електронних аукціонах для замовників доступний величезний вибір продукції: дошка обрізна та необрізна, брус, рейка, заготовки, елементи огорожі/підлоги та багато іншого. Варто зазначити, що всі пиломатеріали, що продаються в Україні через біржі, відповідають стандартам якості, адже лісгоспи надають повну документацію для підтвердження характеристик матеріалів.

Продаж якісних пиломатеріалів в Україні на біржових торгах

Торгівля пиляною лісопродукцією є надзвичайно важливим напрямом. Саме тому забезпечення справедливого та прозорого процесу реалізації пиломатеріалів є запорукою успіху вітчизняної економіки. Це розуміє і вище керівництво, адже наша держава робить рішучі кроки на шляху до повної відкритості відповідного ринку.

Вже зараз продаж пиломатеріалів в Україні здійснюється через товарні біржі. Застосування саме такого механізму дозволяє:

  • Забезпечити відкритість та конкурентність торгівлі пиломатеріалами.
  • Повністю усунути непрозорі механізми реалізації лісопродукції.
  • Здійснювати моніторинг використання лісових ресурсів.
  • Забезпечити контроль громадськості за процедурою проведення аукціонів та їх кінцевими результатами.

Саме тому біржова торгівля пиломатеріалами – це надзвичайно дієвий механізм, що допоможе зробити відповідний ринок повністю прозорим. Долучитися до торгів з реалізації пиляної лісопродукції вже сьогодні можете й ви! Для цього станьте клієнтом однієї з ліцензованих бірж, що проводять аукціони за напрямом “Пиломатеріали”.

Попередня стаття Реалізація пиломатеріалів від виробника на біржових торгах
Наступна стаття У Брюховичах виставили на продаж 2 га лісу, за які судиться прокуратура