Пиломатеріали у Львові радимо купити на ліцензованій біржі

  • 15

Прозорі біржові торги надають можливість деревопереробним компаніям купити пиломатеріали у Львові та інших регіонах безпосередньо у виробника, без додаткових посередників і здирницьких націнок. Асоціація деревопереробних підприємств України активно підтримує розвиток вітчизняного ринку деревини. Серед основних напрямків нашої діяльності – реформування процесу збуту сировини, яку заготовляють державні лісгоспи.

Пиломатеріали та як купити деревину у Львові і інших областях на організованих біржових торгах

Довгий час купити пиломатеріали у м. Львів і інших регіонах України можна було лише укладаючи договір напряму з лісгоспами. Однак умови його виконання, а також вартість придбаної сировини лишалися на совісті останніх. Питання відкритого та доступного усім бажаючим продажу якісних заготовок давно викликало бурхливі обговорення між учасниками ринку. Тож вже з 01 червня 2022 р. пиломатеріали у Львові купити приватні підприємці мають змогу на зручних електронних аукціонах, які проводять ліцензовані товарні біржі.

На ринку деревини такі вироби надзвичайно затребувані – вони легкі та міцні, універсальні і доступні за ціною. Пиломатеріалами називають заготовки видовженої форми, які отримують шляхом розпилу цілих колод або стовбурів – останні перед цим очищують від кори і гілок.

Існує багато технічних і фізичних характеристик, за якими класифікують розпиляну деревину: це і напрямок розміщення колоди під час розділення на менші частини, і кількість спиляних країв, якість їх обробки, сортимент. Усі пиломатеріали, купити у Львові та інших містах які ви можете на ліцензованій біржі, мають дві паралельні сторони – лицьову і тильну.

За сортиментом окремо виділяють бруси, бруски і дошки. Вони, в свою чергу, бувають обрізними або необрізними. Всі інші вироби відносять до пиляної продукції – це шпали, обапіл, горбиль. На зрізі товщина брусу складає щонайменше 10 см. Залежно від кількості оброблених сторін може бути 2-, 3- і 4-кантним. І навпаки, товщина брусків не перевищує 10 см, а ширина – 20 см. Зовсім інші пропорції мають дошки: при товщині до 10 см їх ширина становить 20 см і більше. Усі вони широко використовуються у будівництві – для зведення будинків, опорних каркасів, перекриттів, огорож і парканів. З них також виготовляють меблі, декоративні елементи, пакувальну тару.

Куплю пиломатеріали у м. Львів на електронних біржових аукціонах

Використовуючи сучасні програмні засоби, представники бізнесу можуть купити пиломатеріали у Львові та будь-якому іншому регіоні України на максимально простих і доступних умовах. Чимало членів Асоціації деревопереробних підприємств вже встигли переконатися у зручності та надійності онлайн-торгів, участь у яких вони приймають, перебуваючи у різних куточках нашої держави.
Як видно з наших матеріалів, розміщених на сайті aweu.org.ua, протягом майже трьох місяців державні лісгоспи отримали десятки мільйонів гривень додаткового доходу. А на біржових аукціонах у Львові та інших містах було реалізовано сотні тисяч кубометрів пиломатеріалів та пилопродукції.

Попередня стаття КМУ: Деревина має торгуватись на організованих товарних ринках
Наступна стаття Лісгоспи продають лісоматеріали на електронних аукціонах