Продаж пиломатеріалів в м. Харків на біржовому аукціоні

  • 13

З 01 червня 2022 р. купити пиломатеріали у м. Харків і інших містах України підприємці можуть на прозорих електронних торгах, які організовують ліцензовані товарні біржі. Для цього вам потрібно лише обрати надійний майданчик та подати заяву на отримання акредитації (зазвичай надсилається в електронному вигляді). Відкриті для усіх бажаючих, позбавлені корупції та тіньових махінацій аукціони більше не міф, а реальність. Компанії-члени ГС «АДПУ» приймають активну участь у реформуванні ринку деревини. Дізнатися більше про нашу діяльність, а також долучитися до корисних ініціатив ви можете на сайті aweu.org.ua.

Пиломатеріали купити в Харкові за ціною від виробника

Довгий час купити пиломатеріали в Харкові та інших областях можна було кількома способами: напряму у лісозаготівельника, через майданчики Прозорро.Продажі або на товарній біржі. Однак останні пройшли суттєвий «апгрейд» і сьогодні деревину, зерно або пальне тут також можна придбати на відкритому конкурентному аукціоні. До того ж, щоб отримати ліцензію на продаж лісу, платформи проходять жорсткий відбір. Тож ви можете бути впевнені у надійній технічній та юридичній підтримці.

На ринку деревини пиломатеріали, купити у Харкові які ви тепер можете на відкритих онлайн-торгах, користуються великою популярністю. Дані вироби отримують шляхом повздовжнього розпилювання цілих колод і стовбурів, які перед цим очищують від кори і гілок. Їх міцність, універсальність, естетичний зовнішній вигляд і доступність зробили пиломатеріали незамінним ресурсом у будівництві, під час виготовлення меблів, елементів внутрішнього і зовнішнього оздоблення, канцтоварів, музичних інструментів, сувенірів, дитячих іграшок, пакувальної тари.

В залежності від розмірів і форми поперечного зрізу пиляну сировину ділять на кілька основних груп:

  • бруси – виріб у зрізі має квадратну або прямокутну форму, при цьому довжина однієї сторони становить мінімум 10 см, а загальне співвідношення сторін не перевищує 1:2;
  • бруски – аналогічні за формою заготовки, однак меншого розміру. Ширина поперечного перерізу у цьому випадку не повинна перевищувати 10 см;
  • дошки – мають зріз прямокутної форми, товщина якого складає від 1,5 до 10 см, а ширина перевищує її щонайменше в два рази;
  • обапіл – так як стовбур дерева круглий, а бруси і дошки прямокутні, під час розпилювання на підприємства лишаються бокові сегменти, один край яких рівний, а інший – закруглений.

Купити пиломатеріали в Харкові на торгах ліцензованої біржі

Реалізація деревини лісгоспами напряму деревообробним підприємствам породжувала високі корупційні ризики. І навпаки, обираючи варіант купити пиломатеріали у Харкові на електронному біржовому аукціоні, його учасники захищають себе від дискримінації і незаконних домовленостей. Також у цьому випадку ціна товару формується безпосередньо у ході торгів, відображуючи реальний обсяг попиту і пропозиції у даний момент.

Попередня стаття Деревообробники закуповують сировину на біржах
Наступна стаття Перший місяць: результати торгів пиломатеріалами на УУБ в червні