Деревообробники закуповують сировину на біржах

  • 56

З 1 червня 2022 року вся продукція та необроблена деревина державних лісових господарств продається виключно на ліцензованих біржах. Таке рішення було ухвалене керівником Державного агентства лісових ресурсів України – Юрієм Болоховцем, що стало одним із дієвих кроків подолання багаторічних тіньових та корупційних схем у лісовій галузі.

Приватні деревообробні підприємства позитивно сприймають таке рішення ДАЛРУ, оскільки на ринку деревини мають функціонувати лише ринкові правила.

“Зміни мають позитивний характер. Адже ліцензовані біржі – це найефективніший механізм для придбання необробленої деревини, що функціонує на ринку в Україні. Ми, як споживачі, бачимо, що необхідний обсяг деревини можна придбати на біржах за справедливою ринковою ціною, і без особистих знайомств чи розставлених пріоритетів керівників лісгоспів. Варто також зазначити, що онлайн торги на біржах відбуваються дуже швидко, вчасно та ефективно, а також немає тіньового ринку. Анонімність і прозорість – це одні з основних ознак біржі, які позбавляють змови між покупцями та продавцями. УУБ запустила публічний модуль аналітики, який дає можливість в режимі онлайн ознайомитись із ситуацією на ринку, що супроводжує безумовну зручність та ефективність для аналітики. Висловлюємо щиру вдячність біржам за співпрацю, досвід, відповідальних працівників, які працюють з клієнтами й надають безпосередню допомогу у вирішені поставлених питань, що стосується проведення торгів. Зазначаємо, що ми зацікавлені у закупці деревини через біржові торги, бо це надійно, прозоро, якісно” – повідомив Крупський Роман

Для довідки:

ФОП Крупський Роман Андріянович функціонує на ринку деревини з 2007 року. Основними напрямками діяльності є виробництво ламелі (пиляного шпону), а також меблевих та паркетних заготовок, як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринків.

Попередня стаття За червень на Українській універсальній біржі реалізовано майже 437 тис. куб. м деревини
Наступна стаття Продаж пиломатеріалів в м. Харків на біржовому аукціоні