Продам пиловник сосни на організованих біржових торгах

  • 18

З 01 липня 2021 р. купити пиловник хвойних порід без незрозумілих схем і здирницьких націнок можна на торгах, які проводить одна з ліцензійних товарних бірж. Прийняті урядом нововведення нарешті дозволять вивести з тіні численні корупційні махінації. Тепер підприємці мають змогу чесно конкурувати за потрібний товар, а лісозаготівельні господарства не маніпулюють липовими «збитками».

Пиловник хвойних порід на сучасних електронних торгах

За своїми якісними і технічними характеристиками пиловник хвойних порід обходить інші види лісоматеріалів, зокрема, виготовлені з дерев листяних порід. Дана сировина відрізняється практичністю і широким спектром використання. Іншими словами – це ліс-кругляк, з якого деревопереробні підприємства у подальшому виготовляють бруси, бруски, обрізні і необрізні дошки, оциліндрований брус. В той же час пиловник хвойних порід активно використовується у якості самостійного будівельного матеріалу. Тим більше, що останнім часом все більшої популярності набувають екотренди, такі як зведення будинків і нежитлових споруд з натуральних, мінімально оброблених матеріалів.

Самостійна заготівля пиловника хвойних порід – трудомісткий і дороговартісний процес, дозволити його собі може далеко не кожне підприємство. Набагато простіше і зручніше придбати сировину на прозорих електронних торгах, які сьогодні організовують ліцензовані товарні біржі. Тут не потрібна ваша особиста присутність – достатньо завчасно отримати акредитацію на обраній платформі та мати комп’ютер з доступом до Інтернету. Також продаж пиловника хвойних порід на біржових торгах не дозволяє чиновникам використовувати корупційні схеми, адже система обирає переможців автоматично.

Зі свого боку Асоціація деревопереробних підприємств України докладає значних зусиль для підтримки та розвитку вітчизняного ринку деревини. Разом з компетентними фахівцями ми реалізуємо інноваційні проекти, що роблять продаж лісу більш ефективним і прозорим.

Продам пиловник сосни на ліцензованій біржі

Завдяки спеціалізованим товарним біржам лісгоспам не потрібно вручну розповсюджувати оголошення на зразок «Продам пиловник сосни». Усі продавці і покупці даного товару зосереджуються на одній платформі. До того ж, кількість учасників необмежена. Тут відсутні будь-які утиски чи дискримінація – ніхто не чинить перешкод бажаючим придбати пиловник хвойних порід, у тому числі з сосни.

За даними ГС «АДПУ», протягом серпня 2022 року на біржових торгах лісгоспи реалізували 586 тис. кубометрів деревини вартістю майже 1,6 млрд. грн. Завдяки чесній конкуренції за лот можуть одразу змагатися 5-10 учасників, що збільшує його вартість в рази. А отриманий прибуток направляється безпосередньо у держбюджет, а не у кишені жадібних чиновників.
Слідкуйте за останніми новинами ринку деревини на сайті aweu.org.ua. Підпишіться на спеціальний Telegram-бот – швидко отримуйте сповіщення про оголошення нових аукціонів з продажу лісу, у тому числі за запитом «продам пиловник сосни».

Попередня стаття Куплю пиловник дубу на організованих біржових аукціонах
Наступна стаття Біржа запрошує на онлайн презентацію системи моніторингу "Необроблена деревина та пиломатеріали"