Куплю пиловник дубу на організованих біржових аукціонах

  • 12

Серед підприємств деревообробної галузі пиловник дубу користується великою популярністю – адже він являється сировиною для виробництва великої кількості виробів з деревини (брусів, брусків, обрізних і необрізних дошок, бруса оциліндрованого). Окрім цього, пиловник дубу, купити який сьогодні можна на одній з ліцензованих товарних бірж, підлягає використанню і як самостійний будматеріал. Наприклад, в світлі зростання популярності різноманітних еко-трендів багато компаній пропонують клієнтам зведення житлових будинків і котеджів з натуральної, практично необробленої сировини.

Продаж дубу пиловника на організованих біржових торгах

Головне призначення пиловника з дубу – розпилювання на окремі заготовки, які у подальшому будуть використані для виготовлення декоративних елементів, меблів, предметів побуту і народного промислу, у житловому, промисловому, дорожньому будівництві. Загалом пиловник представляє собою основу для виготовлення різноманітної лісопродукції. По суті це необроблені повалені стовбури дерев (цілі колоди і кряжі), що в подальшому використовуються для поперечного розпилювання.

Сьогодні купити пиловник дубу можна на зручних біржових торгах, які роблять продаж лісу максимально зручним і економічно ефективним. Цей матеріал отримують шляхом відділення від хлиста спиляного і поваленого стовбуру коренів, верхівки і сучків. Він має відповідати певним технічним параметрам, наприклад, залежно від товщини зрізу верхньої частини стовбури діляться на дві великі групи:

  • широкоформатні – діаметром від 26 см;
  • середньоформатні – діаметром від 14 до 24 см.

Загалом же деревина дубу цінується за надзвичайну міцність і майже легендарну витривалість. Вона досить щільна і тверда, має більшу вагу, не вбирає вологу, стійка до плісняви і грибкових захворювань. Окрім цього, бажання купити пиловник дубу підприємства-учасники громадської спілки «АДПУ» виявляють і через його красиву структуру, завдяки якій даний матеріал широко використовується для виготовлення меблів, предметів дизайну і внутрішнього оздоблення приміщень.

Куплю пиловник дубу на одній з ліцензованих товарних бірж

Купівля-продаж необробленої деревини, зокрема пиловника дубу, лісгоспами напряму породжувало численні корупційні схеми. Як наслідок – покупці не завжди отримували сировину саме тієї якості і у тих обсягах, які зазначалася у договорі. А лісозаготівельні господарства нерідко приховували одержані прибутки, заборгувавши державі десятки мільйонів гривень.

Завдяки сучасним інструментам, які застосовують товарні біржі, ціна пиловника формується за прозорими і зрозумілими ринковими механізмами. Головним чином на неї впливають поточні обсяги попиту і пропозиції. Простими словами, чим більше учасників зможуть долучитися до біржових торгів, тим вищий дохід у підсумку отримають державні лісгоспи.
Більше про продаж деревини на електронних аукціонах ви дізнаєтеся на сайті aweu.org.ua. Також підписуйтеся на зручний Telegram-бот та швидко дізнавайтеся про публікацію нових торгів.

Попередня стаття ГС «АДПУ» просить ДАЛРУ впровадити модернізовані підходи до біржової торгівлі деревиною
Наступна стаття Продам пиловник сосни на організованих біржових торгах