Хмельницькі деревообробники купують пиломатеріали на е-торгах

  • 15

Сьогодні державні лісгоспи в обов’язковому порядку реалізують всю виготовлену продукцію (необроблену та оброблену деревину) на біржових торгах. Це означає, що замовники вже зараз можуть купувати пиломатеріали, зокрема у Хмельницькому, за прозорими умовами та доступною вартістю. Зауважте, що допуск до торгів отримують лише ті учасники, які пройшли процедуру акредитації на одній із ліцензованих бірж.

Як відбувається реалізація пиломатеріалів у Хмельницькому на електронних торгах

Біржові аукціони як механізм реалізації пиломатеріалів кардинально змінили вітчизняний ринок деревини. Використання саме таких інструментів дозволяє, по-перше, формувати справедливу ціну на оброблену деревину, по-друге, регламентувати процес продажу лісопродукції, по-третє, відстежувати дії учасників та застосовувати санкції щодо порушників.

Результатом перших трьох місяців торгівлі на біржах є значне зростання відсотку виконаних учасниками договорів. Це означає, що лісопродукція не залишається в організаторів торгів, а вчасно та у зазначених у контрактах обсягах доставляється замовників (переможців аукціонів). 

На збільшення відсотку виконаних договорів впливає два важливих фактори:

  • Відстеження біржами дій учасників та застосування санкцій щодо порушників.
  • Перевірка продукції, що виставляється лісгоспами на торги.

Відповідно замовники, купуючи пиломатеріали у Хмельницькому чи будь-якому іншому населеному пункті України на електронних аукціонах, можуть бути впевнені в якості обробленої деревини.

ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” закликає підприємців Хмельниччини та інших регіонів нашої держави долучатися до оновленого ринку. На біржових торгах ви можете купити пиломатеріали за прозорими умовами та справедливою ціною. Проходьте акредитацію на будь-якій із ліцензованих бірж та на власному досвіді переконайтеся у перевагах електронних аукціонів.

На торгах ліцензованих бірж можна вигідно купити пиломатеріали у Хмельницькому

Впровадження на ринку деревини біржових механізмів є вигідним для кожного учасника процесу. Використання вищезгаданих інструментів надає право державним лісгоспам реалізувати продукцію у великих обсягах та ще й з підвищенням її стартової вартості (однак не завжди). Замовники, купуючи на біржах, отримують якісну оброблену деревину за встановлену ринком ціною. Крім цього й державний бюджет поповнюється додатковими коштами.

Деревообробники Хмельниччини визначають зручність як одну з основних переваг біржових торгів. І це дійсно так, адже аукціони відбуваються в електронному форматі, що дозволяє виконати будь-яку процедуру дистанційно, тобто без безпосередньої присутності учасника в офісі біржі.

Ви можете особисто переконатися у перевагах біржових торгів. Акредитуйтеся на будь-якій ліцензованій біржі та вільно здійснюйте торгівлю пиломатеріалами. Успіхів!

Попередня стаття Лісгоспи Рівненщини успішно реалізували ресурс у травні
Наступна стаття Підприємці Білої Церкви підтримують е-торги з реалізації пиломатеріалів