Меблева компанія LORI – це сучасне підприємство із прогресивним підходом до ринку

  • 12

Меблі від LORI – сучасні, зручні, а головне, чисті, як екологічно, так і економічно

Деревообробне підприємство LORI вже 25 років займається виробництвом меблів. Компанія розташована у м. Полтаві та має власну мережу фірмових магазинів та дилерів. Крім того, меблі підприємства експортують у Польщу, Німеччину, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швейцарію та інші країни.

У своєму виробництві бренд використовує переважно дуб, оскільки меблі виготовлені з цієї сировини практичні, довговічні та мають попит не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Меблі від LORI – сучасні, зручні, а головне, чисті, як екологічно, так і економічно.

“Для нашого бренду дуже важливими є не лише прибутковість, а й соціальна відповідальність. Тому ми у своєму виробництві використовували й будемо використовувати виключно якісну та офіційну деревину, яку закуповуємо в лісових господарствах. Сьогодні цей процес став набагато простішим, швидшим та стабільнішим, оскільки очільник профільного агентства Юрій Болоховець, попри шалений опір старих “схематозників”, саме зараз долає корупційні процеси, які функціонували десятиліттями на ринку деревини. Завдяки його рішенню продавати ресурс лісгоспів виключно на ліцензованих біржах, усі учасники ринку перебувають в абсолютно однакових і чесних умовах. Крім того, товарні біржі це прогресивний інструмент, який постійно розвивається”, – зазначив директор компанії LORI Олександр Миколайович Зелений. 

Попередня стаття Деревообробники Миколаєва купують пиломатеріали на біржових торгах
Наступна стаття Купити пиломатеріали у Київській області на ліцензованій біржі