Деревообробники Миколаєва купують пиломатеріали на біржових торгах

  • 18

Поточний рік ознаменувався кардинальними змінами на ринку деревини. З 01 червня 2022 організатори та замовники отримали доступ до прозорого та надзвичайно ефективного інструменту, який дозволяє реалізувати пиломатеріали в Миколаєві та інших містах за справедливою ринковою ціною.

Мова про спеціалізовані електронні програмні продукти (за розробку яких відповідають ліцензовані товарні біржі) в яких і здійснюється купівля-продаж продукції. Саме останні відповідають за прозорість та справедливість проведення аукціонів.

На організованих ліцензованими біржами торгах державні лісгоспи реалізують пиломатеріали у Миколаєві

До категорії “пиломатеріали” належить величезна кількість різноманітної продукції: обрізні та необрізні матеріали, заготовки, елементи огорожі та багато іншого. Завдяки змінам у законодавстві вже сьогодні будь-який замовник може купити пиломатеріали у Миколаєві на біржових торгах. Нагадаємо, згідно з рішенням Державного агентства лісових ресурсів України, з 01 червня поточного року державні лісгоспи мають реалізувати всю вироблену продукцію (зокрема й оброблену деревину) в обов’язковому порядку на біржових торгах.

Як відповідне рішення вплине на ринок? По-перше, товарні біржі допомагають регламентувати процес реалізації деревини, адже кожен учасник має пройти акредитацію для отримання доступу до аукціонів. По-друге, саме на біржових торгах організатори та замовники формують справедливу ціну на пиломатеріали. По-третє, ліцензовані біржі відстежують дії учасників, що впливає на постійне збільшення відсотку виконаних договорів.

Миколаївські деревообробники, попри складну ситуацію в державі та регіоні, також беруть участь у біржових торгах. Вони відзначають ефективність, мобільність та простоту аукціонів, а особливо – можливість дистанційної участі, що є особливо актуально в умовах воєнного часу.

Крім цього, місцеві деревообробники задоволені якістю пиломатеріалів, що реалізуються лісгоспами на торгах. Річ у тому, що вся продукція, що виставляється лісовими господарствами на аукціонах, проходить перевірку.

Купити пиломатеріали в Миколаєві за вигідною ціною на біржових торгах

Торги з реалізації пиломатеріалів у Миколаєві та інших населених пунктах України проходять на ліцензованих біржах вже понад 3 місяці. Загалом усі учасники електронних аукціонів задоволені їх результатами. Використовуючи біржові механізми лісгоспи реалізують, а замовники – купують пиломатеріали за вигідною ціною та прозорими умовами.

Отримати доступ до аукціонів надзвичайно просто. Для цього необхідно пройти акредитацію на одній з ліцензованих бірж. ГС “АДПУ” закликає деревообробників з усієї України долучатися до прозорих біржових торгів. Купуючи пиломатеріали на е-аукціонах ви не просто забезпечуєте власне виробництво якісною продукцією, а й поповнюєте держбюджет. Наближаємо перемогу разом!

Попередня стаття Деревообробники Броварів купують пиломатеріали на біржових торгах
Наступна стаття Меблева компанія LORI – це сучасне підприємство із прогресивним підходом до ринку