Купити пиломатеріали в Житомирській області на е-аукціонах

  • 21

Натуральна деревина широко використовується в будівництві, меблевій галузі та низці інших виробництв. На сьогодні найвигідніші варіанти на ринку пиломатеріалів у Житомирській області та інших регіонах України представлені на біржових торгах.

Здійснюючи торгівлю пиляною лісопродукцією на електронних аукціонах замовники:

  • максимально економлять свій час;
  • убезпечують себе від недобросовісних продавців;
  • отримують найвигіднішу ціну на пиломатеріали на ринку, оскільки організатори торгів (деревообробні підприємства) реалізують свою продукцію за гуртовими умовами.

Для участі в аукціонах потрібно стати клієнтом однієї із бірж, що здійснюють торгівлю за напрямом “Пиломатеріали”.

Як правильно обрати пиломатеріали в Житомирській області та де вигідно купити пиляну лісопродукцію

Торги з реалізації пиломатеріалів у Житомирській області та інших регіонах України, що організовуються та проводяться спеціалізованими біржами, є надзвичайно зручними. Річ у тому, що вищезгадані аукціони проходять в електронному форматі. Це означає, що учасники торгів можуть дистанційно: обрати лот, подати заявку на участь, надати всі необхідні документи, зробити власну цінову пропозицію тощо.

Ще одна перевага аукціонів з реалізації пиломатеріалів на біржах – надзвичайно вигідні умови. При чому останні стосуються як організаторів торгів, так і замовників. Деревообробні підприємства, які оголошують аукціони, можуть розраховувати на реалізацію великих обсягів власної продукції, адже в середньому на кожен лот претендує кілька покупців (а інколи – десятки). Своєю чергою покупці отримують право купити пиломатеріали в Житомирській області чи будь-якому іншому регіоні України на аукціонах за наявною ціною, яка враховує реальні ринкові процеси.

Завдяки біржовим торгам деревообробні підприємства та компанії-замовники зекономили мільйони гривень. В умовах воєнного часу ці кошти є надзвичайно важливими, адже їх можна спрямувати на відновлення або розширення вже наявного виробництва.

На біржових торгах замовники купують пиломатеріали в Житомирській області та інших регіонах України

Ринок пиломатеріалів – надзвичайно перспективний напрям. І це дійсно так, адже інтерес до вітчизняної продукції існує не тільки серед українських замовників. Так, в електронних аукціонах з реалізації пиломатеріалів можуть брати участь іноземні резиденти. Це означає, що коло потенційних покупців є надзвичайно широким.

Купити пиломатеріали в Житомирській області, як і в інших регіонах нашої держави, надзвичайно просто. Перш за все – необхідно стати клієнтом будь-якої ліцензованої біржі. Далі ознайомтесь з календарем торгів та оберіть один або декілька цікавих аукціонів. Наступний крок – надання документів. Кінцевий етап – подача власної цінової пропозиції.

Виконуйте нескладні дії та долучайтеся до прозорого ринку пиломатеріалів!

Попередня стаття Лісгоспи реалізують пиломатеріали у Кам’янському на біржах
Наступна стаття Пиломатеріали на торгах, організованих українськими товарними біржами