Купити пиломатеріали в Україні на електронних аукціонах

  • 12

В умовах воєнного стану ринок пиломатеріалів залишається надзвичайно актуальним напрямом, адже він забезпечує підприємців затребуваною сировиною та надає можливість лісгоспам реалізувати великі обсяги продукції.

На сьогодні торгівля вищезгаданими лісоматеріалами здійснюється на електронних біржових торгах. Останні надають право підприємствам різних галузей купити пиломатеріал в Україні за вигідними умовами, а головне – зрозумілою та прозорою процедурою.

Організатори та покупці відзначають низку переваг електронних аукціонів – простоту, швидкість, а також можливість дистанційної участі, за наявності ноутбука/комп’ютера та стабільного підключення до мережі інтернет.

Пиломатеріали в Україні можна купити на відкритих біржових торгах 

Пиломатеріали є надзвичайно важливою продукцією, яка використовується в низці галузей господарського комплексу. Виготовляється пиляна лісопродукція шляхом розпилу колод на частини з використанням спеціальних технологій. Характерна риса таких матеріалів – наявність мінімум двох паралельних сторін.

На прозорих біржових торгах замовники можуть купити якісні пиломатеріали в будь-якому регіоні України. Для потенційних покупців на електронних аукціонах доступна пиляна лісопродукція різних видів, розмірів та сортів.

На сьогодні найпопулярнішими породами з яких виготовляють пиломатеріали є сосна, ялина та дуб. Хвойні сорти деревини найчастіше використовуються для виробництва конструкційних матеріалів, а листяні – для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень, у меблевій галузі тощо.

Учасники е-аукціонів з реалізації пиломатеріалів також відзначають величезний асортимент доступної продукції:

  • обрізні та необрізні матеріали;
  • заготовки (зокрема для європіддонів);
  • колоті дрова;
  • елементи огорожі, підлоги тощо.

Куплю пиломатеріали в Україні на електронних аукціонах

На початку повномасштабного вторгнення агресора на територію нашої держави торги з реалізації пиломатеріалів тимчасово було припинено. Однак після відновлення функціонування ринку пиляної деревної продукції стало зрозуміло, що вітчизняні лісгоспи готові продавати, а замовники – купувати великі обсяги продукції. Крім цього, результати торгів демонструють стійке збільшення як попиту, так і пропозиції на відповідному ринку.

Долучаючись до ринку пиломатеріалів ви отримуєте можливість купити матеріали за вигідними цінами, а також підтримуєте вітчизняну економіку. Нагадуємо, що з кожної операції купівлі-продажу пиляної лісопродукції здійснюються додаткові надходження до Держбюджету.

Біржова торгівля пиляною деревною продукцією дозволяє лісовим господарствам максимально ефективно та просто продавати, а замовникам – купувати пиломатеріали в Україні. Саме тому тісна співпраця державних та приватних деревообробників з торговими біржами є надзвичайно вигідною для усіх сторін процесу.

Попередня стаття Державні лісгоспи продають пиломатеріали на товарних біржах
Наступна стаття Купити пиломатеріали у м. Київ на ліцензованій товарній біржі