Гарячі новини :

Керівництво ГС «АДПУ» відвідало деревообробну компанію – члена Асоціації на Чернігівщині

27 квітня дирекція ГС «Асоціація Деревообробних підприємств України» відвідала виробництво члена Асоціації ТОВ «Слав Форест». Підприємство знаходиться в Чернігівський обл. с. Корюківка.

Керівництво компанії провело екскурсію по території підприємства. Наочно продемонструвало виробничий процес.

ТОВ «Слав Форест» – це сучасне підприємство, яке спеціалізується на перероблюванні хвойної деревини. Виготовляє різні види пиломатеріалів та паливні гранули. Компанія використовує новітні технології та обладнання, а також має висококваліфікований персонал. ТОВ «Слав Форест» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент та високу якість продукції.

У ході візиту було розглянуто багато проблемних питань. Найголовніше з них – це  вплив повномасштабної війни на виробничу діяльність підприємства. Також обговорили діяльність Асоціації, її цілі, заходи та підтримку членів.

«У наш складний час, коли йде війна з агресором, економіка знаходиться у кризовому становищі, підтримка Асоціації дуже важлива. Її керівництво завжди уважно ставиться до проблем підприємств галузі, допомагає з їх розв’язанням, пропонує нові перспективні шляхи розвитку. Наприклад, ми з задоволенням користуємось Telegram-ботом, що запровадили її спеціалісти. Цей інструмент допомагає нам швидко знайти постачальників деревини для нашого виробництва, вигідно придбати ресурс», – розповіла в.о. директора ТОВ «Слав Форест» Людмила Рябець.

Керівництво ГС «АДПУ» своєю чергою запевнило представників підприємства, що завжди буде працювати в інтересах своїх членів, оперативно реагувати на питання що у них виникають та сприяти розвитку підприємств деревообробної галузі.

Попередня стаття Чи здатна влада завершити реформу лісової галузі?
Наступна стаття ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» сприяє виходу вітчизняної лісової галузі на міжнародний рівень