Аукціони з реалізації необробленого лісу в Черкасах на товарній біржі

  • 12

Завдяки змінам у діючому законодавстві кожен аукціон з продажу необробленої деревини у м. Черкаси і усіх інших областях проходить прозоро, за доступною та зрозумілою широкому загалу процедурою. Масштабна реформа має на меті вивести з тіні усі операції на ринку лісу та дати змогу учасникам чесно конкурувати за потрібний товар.

Аукціон з продажу необробленої деревини у м. Черкасах та інших регіонах на ліцензованій біржі

Довгий час на українському ринку деревини панувала певна «анархія» – сировина реалізовувалася за різними, не завжди прозорими схемами. Так, деревообробні компанії могли на свій розсуд купити ліс на численних товарних біржах, електронних майданчиках або ж безпосередньо у лісозаготівельних господарств. У останньому випадку ви ризикуєте суттєво переплатити за необхідний ресурс, також у цьому разі ніхто не гарантуватиме дотримання строків поставок і надання сировини відповідної якості.

Для того, щоб упорядкувати дані процеси, влада ухвалила ряд кардинальних рішень. В першу чергу, це стосується самого підходу до реалізації заготовленого лісу. Так, починаючи з 01 липня 2021 р. продаж необробленої деревини у Черкасах та інших містах України здійснюється на аукціоні, за організацію і технічну підтримку якого відповідає одна з ліцензованих бірж. Отримання відповідного дозволу допомагає усунути з ринку недоброчесних гравців. Тож, приймаючи участь в електронних торгах, ви можете бути на 100% впевнені у поверненні гарантійного внеску у разі програшу, та виконанні інших юридичних зобов’язань.

Зараз можна з упевненістю сказати, що запропоновані нововведення суттєво сприяють розвитку ринку. Сьогодні кожен аукціон з продажу необробленої деревини в Черкасах та інших містах проходить на умовах чесної вільної конкуренції. А до змагань за лоти долучаються усі бажаючі – незалежно від розміру капіталу чи наявності корисних зв’язків.

В свою чергу, Асоціація деревопереробних підприємств підтримує усі зміни, спрямовані на захист прав і інтересів учасників Спілки, допомагає створювати та запроваджувати сучасні інструменти, які гарантують прозору та економічно ефективну реалізацію лісоматеріалів. Більше про нашу діяльність ви можете дізнатися на сайті aweu.org.ua.

Участь в аукціоні з реалізації необробленої деревини в Черкасах на одній з товарних бірж

Участь представників бізнесу в аукціоні з продажу необробленої деревини у Черкасах і інших областях ламає старі корупційні схеми та дозволяє лісгоспам отримувати адекватну винагороду за реалізований товар. Товарна біржа, що пройшла перевірку та отримала потрібну ліцензію, забезпечує доступ до торгів великої кількості покупців. Також вона гарантує бездоганне технічне і юридичне забезпечення кожного аукціону, попередню підготовку та інформаційну підтримку учасників.
Рекомендуємо підписатися на зручний чат-бот у Telegram, щоб вчасно отримувати сповіщення про публікацію нових торгів деревиною.

Попередня стаття Аукціон з реалізації необробленої деревини в Рівному на товарній біржі
Наступна стаття 5 тисяч вагонів дров: як вся Україна буде рятувати прифронтові райони