Аукціон з реалізації необробленої деревини в Рівному на товарній біржі

  • 14

Внаслідок глобальних змін, які були проведені на ринку, до біржового аукціону з продажу необробленої деревини у Рівному та інших містах сьогодні можуть долучитися усі бажаючі. Проведення торгів з реалізації заготовленого лісу на ліцензованих товарних біржах допомагає впорядкувати ринок деревини, а також лишає в минулому тіньові схеми і корупцію. Учасники ГС «Асоціація деревопереробних підприємств України» також доклали чимало зусиль для того, щоб зробити продаж лісу прозорим та доступним кожному – незалежно від величини банківського рахунку чи наявності корисних зв’язків.

Аукціони з продажу необробленої деревини у м. Рівне і інших регіонах на біржових торгах

Докорінна зміна підходу до реалізації заготовленого лісу допомагає детінізувати ринок. Адже роками тут процвітали незаконні схеми і зловживання владою. І від того, наскільки зручними та прозорими будуть усі відносини, пов’язані з купівлею-продажем необробленої деревини, безпосередньо залежить робота і державних лісгоспів, і деревообробних підприємств. ГС «АДПУ», з діяльністю якої ви можете ознайомитися на сайті aweu.org.ua, активно відстоює права і інтереси останніх. Зокрема, здійснює оскарження суперечливих нормативно-правових актів, реалізовує інноваційні проекти з вдосконалення існуючого ринку деревини і всього лісопромислового комплексу загалом.

Завдяки змінам у чинному законодавстві взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Рівному та інших регіонах усі бажаючі зможуть на однакових умовах, без утисків чи дискримінації з боку його організаторів. Сьогодні за їх організацію відповідають ліцензовані товарні біржі. Саме вони роблять цей процес максимально відкритим і зручним для усіх сторін. До того ж, електронні торги лісом дозволяють вивести з тіньового обігу десятки мільйонів гривень.

До цього значна частина угод між заготівельними і деревообробними підприємствами укладалася напряму. При цьому перші нерідко користувалися своєю владою, примушуючи приватний бізнес суттєво переплачувати за необхідний товар.

Взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини в Рівному та інших містах на ліцензованій біржі

Про ефективність біржового аукціону з продажу необробленої деревини у м. Рівне та інших регіонах України свідчать і результати, отримані за серпень 2022 року. Так, протягом місяця на спеціальних товарних біржах, які мають відповідну ліцензію, було реалізовано 586 тис. кубометрів лісу сумарною вартістю 1,6 млрд. грн. Найбільшу активність деревообробні компанії виявили на Закарпатті, у Рівненській і Житомирській областях.
Продаж необробленої деревини на аукціоні у Рівному і інших областях відбувається вже більше року. І, як показує практика, учасників торгів цілком задовольняє такий підхід. Підпишіться на зручний чат-бот у Telegram та вчасно отримуйте актуальну інформацію про біржові торги лісом. Бажаємо успіху!

Попередня стаття Ліс кругляк від виробника в Київській області на товарних біржах
Наступна стаття Аукціони з реалізації необробленого лісу в Черкасах на товарній біржі