Закарпатські підприємці за чистий ринок деревини

  • 17

Київ стрімко повертається до повноцінного економічного життя. Повертається разом з фахівцями різних галузей та сфер економіки України, в тому числі й лісової.

Так, в останній день травня 2022 року, відбувся бізнес-сніданок за участю представників ТОВ “Українська енергетична біржа” та ГС “Асоціація деревообробників Закарпаття”.

Закарпаття є одним з найзабезпеченіших деревиною регіонів України, тому від стану галузі в області залежать не лише місцеві підприємства, а й весь ринок деревини країни в цілому.

Під час зустрічі експерти обговорили ситуацію з кадровими питаннями в області, рівнодоступність ресурсу для всіх підприємств та ефективність його реалізації.

Так протягом травня 2022 року лісові господарства регіону реалізували через ліцензовану біржу понад 49 тис. кубів деревини, за яку отримали понад 152 млн грн. Додатковий дохід склав же майже 22,5 млн грн.

“Однакові правили для всіх гравців – це те, чого хочуть всі прозорі підприємства. Торги на ліцензованій біржі вирішують це питання, в контексті продажу та ціноутворення на ресурс, це вже очевидно. Тому закарпатські виробники позитивно ставляться до повного переходу продажу лісгоспами своєї продукції виключно через товарні біржі” – зазначив Голова громадської спілки “Асоціація деревообробників Закарпаття” Олександр Мунтянов.

“Приємно, що саме учасники ринку відчувають позитивні зміни, які відбулися на ринку протягом останнього року. Біржа ж продовжує покращувати свої сервіси як щодо питання проведення торгів, так і питання виконання зобов’язань між покупцями та продавцями”, – повідомив заступник генерального директора біржі Костянтин Шевчук.

Джерело: УЕБ

Попередня стаття Замовники можуть купити пиломатеріали в Житомирі на біржових торгах
Наступна стаття Підприємці купують пиломатеріали в Дніпрі на ліцензованих біржах