Вся продукція державних лісгоспів буде продаватись через біржі

  • 31

12 травня 2022 року відбулась робоча нарада щодо реалізації оброблених та необроблених лісоматеріалів, яка проходила за участю Державного агентства лісових ресурсів України, його обласних управлінь та лісових господарств, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, товарних бірж та Асоціації “Біржові та електронні майданчики”.

Під час зустрічі обговорили результати роботи галузі, в т.ч. під час військових дій.

Представники ДАЛРУ повідомили, що задоволені фактом поновлення біржами торгів необробленою деревиною, а також відзначили перші результати, а саме додаткові надходження коштів до лісового господарства, за підсумками березня, квітня та початку травня 2022 року.

“Хто б там що не говорив, але сьогодні біржові торги, саме торги на ліцензованих біржах, себе зарекомендували безпрецедентно”, – зазначив Голова ДАЛРУ Юрій Болоховець.

“Тільки ж у воєнний стан ми відпустили ситуацію буквально на тиждень у відношенні прямих договорів, то відразу посипались й різні корупційні ризики, звинувачення й т.д. Тому це питання вже пройдено, аргументів відносно прямих договорів ніяких немає, функціонал (бірж) сьогодні абсолютно забезпечений. Тому, шановні колеги, з 1 червня 2022 року вся наша продукція повинна продаватись виключно через біржі” – додав Юрій Болоховець.

На зустрічі представники бірж зазначили, що вони повністю готові до збільшення обсягів реалізації не лише необробленої деревини, а й 100% пиломатеріалів виробництва лісових господарств. Разом з тим біржі продовжують впроваджувати нові розробки для максимальної зручності учасників ринку.

Попередня стаття Деякі вади і пороки пиломатеріалів
Наступна стаття В Закарпатському ОУЛМГ відбулася робоча нарада щодо проведення аукціонів по пилопродукції та прямим договорам