Україна та ЄС об’єднають ініціативи зі збереження лісів — Міндовкілля

  • 14

Україна та ЄС домовились об’єднати ініціативи зі збереження та примноження лісів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів та рибальства Віргініюсом Сінкявічусом 16 лютого відвідали селекційно-насіннєвий центр на Житомирщині. Під час зустрічі вони домовилися об’єднати зусилля України та ЄС зі збереження лісів.

«Українська ініціатива з відтворення лісів повністю відповідає новій лісовій стратегії ЄС до 2030 року, в межах якої передбачено висадити до 2030 року 3 млрд дерев».

зазначив Стрілець

Також, за словами міністра, українська ініціатива відповідає Стратегічному плану ООН щодо лісів на 2017-2030 роки, однією з цілей якого є збільшення площі лісів на 3%.

Своєю чергою Сінкявічус зазначив, що лісогосподарські практики України є показовими для Європи, оскільки Україна продовжує закладати ліси на деокупованих територіях там, де їх ущент спалили окупанти, а також виконувати довоєнну програму з заліснення.

Джерело: Громадське

Попередня стаття ГС "АДПУ": Впровадження нових інструментів на ринку деревини
Наступна стаття Юрій Болоховець: “Детінізація ринку деревини, посилення відповідальності за невиконання біржових договорів, стимулювання українських деревообробників”