Гарячі новини :

Польські підприємства меблевої та столярної галузей зацікавлені взяти участь у відбудові України

Незважаючи на війну, яка триває в Україні, тема її відбудови після розрухи присутня в міжнародному публічному просторі. Польські підприємці також думають про можливості, які принесе цей процес.

Про це пише польський портал для деревообробної галузі Drewno.pl із посиланням на Польське агенство інвестицій та торгівлі (PAIH).

Як зазначає видання, у середині минулого року Польське агентство інвестицій і торгівлі оголосило про набір польських компаній, які зацікавлені у відновленні експорту на український ринок, а також активною участю у відбудові України. За 8 місяців у базі PAIH зареєструвалося близько 2000 компаній, серед яких численні виробники меблів та столярних виробів.

Масштаби руйнувань і воєнних збитків в Україні жахають, зауважують у матеріалі Drewno.pl. Водночас відомо, що відновлення як базової інфраструктури, так і виробничих підприємств та житла, в інколи повністю зруйнованих населених пунктах, коштуватиме сотні мільярдів євро. Тому не дивно, що серед компаній, які бачать нові можливості, є представники польської меблевої та столярної галузей та компанії, які займаються фурнітурою та кріпленнями для дерев’яних конструкцій.

Як повідомляє видання, у першому виданні катологу PAIH є також компанії, які займаються дистрибуцією деревинопохідних матеріалів, виробництвом машин і обладнання для деревообробки, і навіть є виробник деревного вугілля.

Попередня стаття В Україні запустили пілотний проєкт в декількох ДП «Ліси України», який унеможливлює маніпуляції з ТТН для нелегальної деревини
Наступна стаття Україна може замінити рф та білорусь на світовому ринку деревини - ОП