«Замовлення дров стане таким же простим і зручним процесом, як і шопінг в улюбленому онлайн-магазині» – в Україні анонсували запуск ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ»

  • 60

Держлісагентство зараз в інтенсивному режимі готується до майбутнього опалювального сезону. Руслан Стрілець, міністр захисту довкілля та природних ресурсів, поставив завдання збільшити обсяги заготівлі дров для того, щоб держава мала змогу достатнього забезпечити населення паливом. 

Особливу увагу приділяють забезпеченню дровами тих областей, енергетична інфраструктура яких постраждала внаслідок агресії російської федерації.

Днями на Житомирщині відбулося пленарне засідання розширеної виїзної колегії Державного агенства лісових ресурсів. На події Віктор Смаль, заступник голови ДАЛР, представив функціонал державного онлайн-ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ». Ця платформа зроблена з метою зробити процес купівлі дров якомога простішим.

Скоро замовлення дров стане таким же простим і зручним процесом, як і шопінг в улюбленому онлайн-магазині.

зазначили у Держлісагенстві

Реліз проєкту заплановано на 15 жовтня. Тож, уже зовсім скоро свою продукцію на платформі розмістять усі лісгоспи відомства.

Головними особливостями веб-платформи «ДроваЄ» стали: 

  • на одну фізичну особу встановлюється ліміт на покупку 15 м3 дров на опалювальний сезон. Це зроблено для того, аби боротися із тіньовим ринком;
  • в магазині встановлена система авторизації користувачів *BankID НБУ. Мета цього кроку – уникнення зловживань і оптових закупівель; 
  • розроблена 3-х рівнева система адміністрування (на рівні лісгосп/обласне управління/центральний апарат). Такий крок для того, щоб моніторити своєчасність відвантажень замовлень до клієнтів;
  • інтеграція із системою електронного обліку деревини для перевірки вже здійснених покупок конкретним покупцем. 

*Електронна дистанційна ідентифікація фізичних осіб з використанням Системи BankID НБУ відбувається шляхом передачі персональних даних такої особи від абонента ідентифікатора (банку, в якому відкрито рахунок користувача), до абонента надавача послуг, який надає послугу користувачу та є безпечною для користувачів. Тільки користувач (власник персональних даних) може ініціювати передачу цих даних від абонента ідентифікатора до абонента надавача послуг. Отже, ніхто, окрім вас, не може ініціювати цей процес! Інформація передається в зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України.

Попередня стаття Країна можливостей: чому інвестор прийде в Україну
Наступна стаття Чат-бот Асоціації деревообробників розширює свої функції