Чат-бот Асоціації деревообробників розширює свої функції

  • 54

TimberBot – телеграм-бот, який впровадила ГС «Асоціація деревообробних підприємств України», розширив свої функції. 

Зазначений інструмент покликаний полегшити роботу продавцям й покупцям пиломатеріалів та деревини в контексті пошуку один одного. Достатньо ввести заявку на купівлю чи продаж, заповнивши відповідні критерії, після чого користувачі будуть отримувати автоматичні сповіщення щодо появи відповідних пропозицій.

Сервіс запрацював у вересні, а його вже успішно застосовують понад 600 користувачів, і їх кількість постійно зростає.

Одним з них є й підприємець-деревообробник Богдан Луценко, який успішно працює на ринку пиломатеріалів в Київській області та сусідніх регіонах. Його пилорама виготовляє за місяць до 150 куб. м якісної дошки, брусу чи рейок.

«Чат-бот це гарна ідея, гарний інструмент, який зараз допомагає знаходити  потрібних контрагентів з докладанням мінімумів зусиль. Ми розуміємо, що це лише його початковий етап розвитку, тому будемо надавати пропозиції щодо його покращення. Так разом ми будемо робити спільну справу – розвивати деревообробну галузь».

Богдан Луценко

Щодо удосконалення TimberBot, то воно відбувається постійно. Сьогодні в боті вже з’явилась можливість підписатись на розсилку нових біржових лотів з продажу, як кругляку, так й пиломатеріалів, що реалізовують державні лісові господарства. 

«Ми постійно працюємо з представниками галузі й будемо надалі це робити. Наша мета зробити інструмент максимально ефективним, а галузь – максимально прибутковою».

Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв
Попередня стаття «Замовлення дров стане таким же простим і зручним процесом, як і шопінг в улюбленому онлайн-магазині» - в Україні анонсували запуск ресурсу для продажу дров населенню «ДроваЄ»
Наступна стаття За спробу незаконного експорту лісоматеріалів прикарпатець сплатить штраф – деревину конфісковано для ЗСУ