Введення Сервісу аналітики УУБ – історичний крок до біржової відкритості – Юрій Болоховець

  • 13

Українська універсальна біржа презентувала Сервіс аналітичних даних за напрямком необроблена деревина та пиломатеріали

Консолідовані дані з біржових торгів на ринку деревини представлені в Україні вперше.

Ознайомитися з модулем можна було на онлайн-конференції на яку були запрошені Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, представників лісових господарств з різних областей України та інших учасників ринку необробленої деревини.

Дана розробка спеціалістів УУБ надає можливість при вході в систему побачити та завантажити аналітичні дані: скільки деревини було виставлено на торги, її початкова вартість, кінцева, результати аукціонів та інше.

“Я хочу подякувати нашим партнерам УУБ, які у такий складний для нашої країни час змогли впровадити цей аналітичний сервіс. Модуль дозволить в режимі реального часу бачити аналітику проведення торгів з напрямку необроблена деревина та пиломатеріали. Скористатися ним можуть, як професіонали лісової галузі, так і широка громадськість. Ці дані вкрай важливі для роботи Державного агентства лісових ресурсів. Зроблено історичний крок в провадження реформи відкритості, прозорості та ефективності біржових торгів. Завдяки нашій спільній роботі всі “темні” схеми з продажу деревини залишились у минулому. Наразі працює абсолютно прозорий, конкурентний біржовий ринок на засадах європейських стандартів. В цей складний час ми повинні докласти всіх зусиль, щоб лісова галузь стала одним із драйверів економічного відновлення нашої країни”, – наголосив Юрій Болоховець.

Завдяки високій варіативності фільтрів Сервісу, кожен може отримати ту інформацію, яка потрібна саме йому і за той час, що його цікавить. Також ведеться розробка особистих кабінетів. Модуль максимально простий і зручний. Отримати дані можна в декілька кліків.

“Ми намагалися зробити модуль доступним для кожного. При цьому він містить максимум аналітичної інформації. Спеціалісти УУБ завжди відкриті для пропозицій наших партнерів. Сподіваємося користувачі оцінять даний модуль і він їм стане в пригоді”, – сказав директор ТОВ “УУБ” Сергій Гладкий.

Попередня стаття Проведення торгів лише на ліцензованих товарних біржах – це правильник крок – професор Микола Солодкий
Наступна стаття Лісгоспи Волині реалізували на біржі 85 тис. куб мдеревини за результатами торгів на III кварта