Лісгоспи Волині реалізували на біржі 85 тис. куб мдеревини за результатами торгів на III кварта

  • 16

Лісові господарства Волині впевнено працюють, виконують поставлені завдання та плани реалізації. Сировину підприємства продають виключно через ліцензовані біржі, що робить процес відкритим, прозорим, лісгоспи мають змогу отримати прибуток, а держава податки.

За результатами біржових торгів ресурсом на III квартал у лісгоспів області споживачі придбали 25,6 тис. метрів кубічних круглих лісоматеріалів сосни, 7,7 тис. метрів кубічних вільхи та берези, а також 51,7 тис. метрів кубічних дров’яної деревини. Загалом це 85 тис. метрів кубічних деревини.

Також, лісові господарства Волині активно допомагають захисникам України поставляючи деревину на потреби оборони.

«Починаючи з 24 лютого, коли російські війська розпочали повномасштабну агресію проти України, лісгоспи Волинського ОУЛМГ передали на потреби Збройних сил України, Національної гвардії та територіальної оборони 5 тис. куб м лісоматеріалів, пилопродукції, дров паливних на суму 4,5 млн грн. І ця допомога нашим захисникам, безперечно буде продовжена і надалі», – зазначив начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

Попередня стаття Введення Сервісу аналітики УУБ – історичний крок до біржової відкритості – Юрій Болоховець
Наступна стаття За тиждень лісгоспи заробили на торгах Української універсальної біржі понад 192 млн грн