УУБ презентувала Сервіс аналітичних даних біржових торгів деревиною

  • 15

Спеціалісти ТОВ «Українська універсальна біржа» провели онлайн-конференцію під час якої ознайомили учасників торгів з Сервісом аналітичних даних, сформованих за результатами біржових торгів необробленою деревиною та пиломатеріалами.

Захід відбувся за участі Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, представників лісгоспів з різних областей України та інших учасників ринку необробленої деревини.

Розробка Української універсальної біржі дає можливість отримувати вичерпну аналітичну інформацію щодо об’ємів, вартості, кількості, обсягів реалізації необробленої деревини та пиломатеріалів на УУБ.

Спеціалісти наголошують, що завдяки широкій варіативності фільтрів, кожен користувач може отримати інформацію, яка цікавить саме його, обравши в декілька кліків необхідні параметри. Дані можна експортувати. Ведеться розробка особистих кабінетів.

«Даний Сервіс ми намагалися зробити максимально простим і зручним у використанні для кожного. Але при цьому він має містити всі необхідну інформацію. Також ми завжди раді чути пропозиції щодо його удосконалення. Сподіваємося користувачі оцінять даний модуль і він їм стане в пригоді», – сказав директор ТОВ «УУБ» Сергій Гладкий.

Подякував співробітникам УУБ за спільну співпрацю та подальше вдосконалення своєї роботи Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

«Я хочу подякувати нашим партнерам УУБ, які у такий складний для нашої країни час змогли впровадити цей аналітичний сервіс. Данні розміщенні на модулі вкрай важливі в першу чергу для роботи Державного агентства лісових ресурсів і для громадськості. Зроблено історичний крок в провадження реформи відкритості, прозорості та ефективності проведення продажу лісових ресурсів», – зазначив Юрій Болоховець.

Попередня стаття Біржа запустила публічний аналітичний модуль з продажу деревини та пиломатеріалів
Наступна стаття Лісгоспи Рівненщини успішно реалізували ресурс у травні