Гарячі новини :

TimberBot ГС «АДПУ» допомагає знаходити споживачів та постачальників на ринку деревини

ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» захищає інтереси учасників ринку деревини, а також всіляко намагається створити їм зручні умови при купівлі чи продажу ресурсу.

Так, у вересні 2022 року ГС «АДПУ» запустила Telegram-бот, який надає можливість створювати заявки на купівлю або продаж  пиломатеріалів, необробленої деревини, паливної продукції та зорієнтуватися на ринку – побачити ціни та тренди.

Користувач має пройти нескладну процедуру реєстрації й заповнити заявки на продаж чи купівлю деревини за необхідними критеріями. Після цього в системі з’являться лоти чи запити які будуть надходити в автоматичному режимі.

Слід зазначити, що Telegram-бот інтегровано з електронними системами ліцензованих товарних бірж, на яких відбуваються продажі необробленої деревини та пиломатеріалів державних лісових господарств.

«Ми запровадили цей інструмент, щоб значно полегшити й автоматизувати операції купівлі-продажу на ринку деревини. Допомогти продавцям та покупцям знайти один одного і швидко та вигідно реалізувати чи придбати продукцію. Інструмент має багато корисних функцій які оптимізують роботу. У системі станом на березень поточного року було зареєстровано вже понад 2800 користувачів та розміщено близько 1200 заявок. Учасники ринку оцінили ефективність та зручність використання TimberBot і тому ці цифри постійно зростають».   

наголосив Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв
Попередня стаття Цієї весни лісівники висадили 58,1 млн сіянців
Наступна стаття Чи здатна влада завершити реформу лісової галузі?