Словаччина забезпечить дровами три сотні домогосподарств на Закарпатті

  • 35

Триста домогосподарств у двох районах Закарпаття отримають півтори тисячі кубометрів деревини. Вони будуть передані в Тячівській та Рахівській райони. 

Допомога дровами надана від гуманітарної організації Словаччини.

Дрова для осель у гірських районах

Кожне із трьохсот домогосподарств забезпечують 5,12 кубометрами деревини. Списки тих, кому роздаватимуть дрова наразі сформовані. Дрова вже порубані та зручно складені в палетах. 

Про це повідомили в організації “Людина в біді Словацька Республіка”. 

Загалом це півтори тисячі кубометрів деревини. Таку допомогу передають місцевим закарпатцям, які прийняли ВПО, вимушеним переселенцям та вразливим верствам населення.

“Через відключення електроенергії та опалення зима стає викликом для багатьох українців. Ті, хто має можливість обігрівати оселю дровами, не завжди спроможні їх придбати через високу вартість. Тому наша організація передає дрова для 300 домогосподарств на Закарпатті. Йдеться про оселі у двох гірських районах області – Тячівський та Рахівський, де зимові морози будуть особливо відчутними”.

повідомили у гуманітарній організації.

Українці можуть придбати дрова через інтернет-магазин “ДроваЄ”

Нагадуємо, що Державне агентство лісових ресурсів України запустило інтернет-магазин “ДроваЄ”, де можна придбати дрова онлайн.

Як оформити замовлення в інтернет-магазині ДроваЄ:

  • Увійдіть до системи за допомогою ID.GOV.UA. Щоб сформувати замовлення, увійдіть до системи. При вході ви зможете авторизуватися через банк, яким користуєтеся. Це потрібно для ідентифікації Вас як фізичної особи.
  • Оберіть постачальника, тип дров та інші параметри. Спочатку вкажіть зручне для себе місце розташування. Далі система запропонує найближчих до вас постачальників дров. Коли ви обрали лісгосп, оберіть із запропонованого переліку тип дров та їхню кількість. За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м3 дров.
  • Очікуйте підтвердження вашего замовлення від постачальника та здійснюйте оплату. Якщо виникне необхідність для уточнення деталей, постачальник зв’яжеться з вами. Потім вам стає доступна функція онлайн оплати замовлення в особистому кабінеті. При цьому не всі лісгоспи мають таку можливість і пропонують цю функцію. Їхня першочергова задача – забезпечити населення дровами. Тому пропонується також функція доставки через посередників.
  • Під час отримання дров ви маєте пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення.

Джерело: informator.ua

Попередня стаття У листопаді лісгоспи продали на ліцензованих біржах необробленої деревини на 1,36 млрд грн - Павло Васильєв
Наступна стаття Чому реформа лісового господарства оминає "військові" лісгоспи