Продаж пиломатеріалів в Стрию і інших регіонах на товарних біржах

  • 14

Хочете купити пиломатеріали у Стрию швидко, без зайвої бюрократичної тяганини і непрозорих махінацій? Обирайте електронні аукціони, які проходять на ліцензованих товарних біржах! Сучасні ІТ-засоби роблять цю процедуру не лише повністю прозорою, а й надзвичайно зручною та доступною.

Пиломатеріали в м. Стрий та інших регіонах України на електронних біржових торгах

Довгий час продаж деревини, яку заготовлюють державні лісгоспи, відбувався одразу за кількома різними, однак багатьом незрозумілими чи недоступними процедурами. Так, досить часто підприємцям доводилося домовлятися з високопосадовцями напряму, сплачуючи за можливість придбати необхідну сировину чималі хабарі. Також купити пиломатеріали у Стрию можна було на численних товарних біржах і спеціалізованих електронних майданчиках, однак не всі з них відповідали потребам учасників ринку.

Підприємства-члени ГС «АДПУ» виступають за відкриту процедуру реалізації деревини, у тому числі пиломатеріалів у Стрию та інших містах України. А також її доступність усім бажаючим. Саме тому ми активно підтримуємо продаж даного товару на сучасних онлайн-аукціонах, організацію яких покладено на ліцензовані товарні біржі. Для отримання відповідного дозволу останнім необхідно пройти сувору перевірку, зокрема підтвердити розмір статутного капіталу та наявність відповідного технічного забезпечення.

Як свідчить статистика, значну частку в загальному обсязі реалізованої деревини складають саме пиломатеріали. Широка сфера застосування, легкість обробки, міцність і доступність робить їх незамінними у будівництві, при виготовленні меблів, елементів внутрішнього і зовнішнього оздоблення, предметів декору, канцтоварів, посуду.

Як і по всій Україні, на електронних торгах у Стрию можна купити пиломатеріали наступних видів:

  • брус – видовжені вироби з прямокутним або квадратним перерізом товщиною від 10 см;
  • брусок – має ту саму форму і пропорції, однак його товщина менша 10 см;
  • дошки – з поперечним зрізом прямокутної форми. Їх товщина також не перевищує 10 см, а ширина має бути мінімум вдвічі більшою;
  •  обапіл – так як стовбури і колоди мають круглу форму, а бруси і дошки – прямокутну, в процесі виготовлення останніх лишаються бокові сегменти, що мають один прямий бік, а один – закруглений.

Купити пиломатеріали у Стрию на аукціоні товарної біржі

Продаж пиломатеріалів у Стрию та інших містах на прозорих онлайн-торгах швидко набув популярності серед учасників ринку, деякі з яких є членами Асоціації деревопереробних підприємств України. Потенційні покупці даного товару мають безперешкодний доступ до необхідного ресурсу незалежно від місця перебування чи наявності «корисних» зв’язків. А держбюджет регулярно поповнюється коштами, отриманими за заготовлений ліс.
На нашому сайті aweu.org.ua ви можете не тільки слідкувати за останніми новинами ринку, а й приєднатися до Спілки «АДПУ», заповнивши відповідну заяву.

Попередня стаття Перший рік ринку деревини: успіх, війна та відновлення
Наступна стаття КМУ: Деревина має торгуватись на організованих товарних ринках