Продаж пиломатеріалів у Коломиї на аукціоні ліцензованої біржі

  • 10

Шукаєте пиломатеріали в Коломиї чи якомусь іншому місті України? Хочете застрахуватися від шахраїв і здирницьких відкатів? Завдяки сучасним онлайн-торгам, які сьогодні проводяться ліцензованими товарними біржами, представникам бізнесу не потрібно витрачати купу часу на пошук постачальників необхідної сировини. В той же час лісгоспи позбавлені можливості встановлювати вартість деревини на власний розсуд, а сам процес укладення договору проходить під пильним громадським контролем.

Пиломатеріали у Коломиї і їх продаж на електронному біржовому аукціоні

Рік тому, у липні 2021 року, успішно стартувала реалізація деревини на торгах, які проводять товарні біржі з відповідною ліцензією. Учасники ГС «Асоціація деревопереробних підприємств України» також доклали чимало зусиль для того, щоб на вітчизняному ринку лісоматеріалів переважали цивілізовані відносини, які повністю виключають хабарі і незаконні махінації.

Так само на біржових аукціонах користуються попитом і пиломатеріали – як в Коломиї, так і в інших регіонах України купити їх сьогодні можна буквально у два кліки мишкою. Для цього достатньо отримати акредитацію на одній з товарних бірж, що виконали певний перелік вимог та отримали відповідну ліцензію.

Оскільки використання даних виробів має багато переваг, бажання купити пиломатеріали на зручних та прозорих електронних торгах виявляють десятки приватних підприємців з різних куточків нашої держави. В першу чергу такі вироби (бруси і дошки) активно застосовуються для зведення житлових будинків і промислових споруд. З них виготовляють опорні конструкції, елементи зовнішнього і внутрішнього оздоблення, сходи, підлогу, двері, віконні рами. Також пиляні заготовки затребувані у сфері дизайну інтер’єрів, виробництві меблів, посуду, прикрас, канцтоварів, музичних інструментів.

Окрім наявного обсягу попиту, ціна пиломатеріалів у Коломиї і інших містах залежить від їх сорту, якості, способу обробки, породи дерева. Так, на біржових аукціонах ви можете знайти вироби сорту А, В, С або Extra. Також залежно від ступеня обробки вони будуть повністю обрізними (усі краї гладко спиляні), необрізними (бічні кромки вкриті корою) або односторонньо-обрізними.

Купити пиломатеріали в Коломиї та інших регіонах на товарній біржі

Довгий час купівля-продаж деревини, у тому числі пиломатеріалів, у Коломиї і інших містах асоціювалася виключно з незаконними договорняками і хабарництвом. Переведення подібних операцій на сучасні онлайн-аукціони допомагає позбутися упередженості чи будь-яких дискримінаційних дій по відношенню до їх учасників. Шанси на перемогу рівні у всіх – тут все вирішує ваш бюджет і обрана стратегія.
До того ж, це дуже зручно – усі дані про майбутні торги публікуються в одному місці. А долучитися до них ви можете з дому чи офісу, варто лише потурбуватися про наявність комп’ютера і Інтернету. Ще більше інформації про біржові аукціони з продажу пиломатеріалів ви дізнаєтеся на сайті aweu.org.ua.

Попередня стаття Необроблена деревина у Львові продається на е-аукціонах
Наступна стаття Ціна на пиломатеріали в Україні формується на електронних аукціонах