Півмільйона на дрон

  • 15

Лісівники державних лісогосподарських підприємств Франківщини зібрали для воїнів 68 єгерської бригади півмільйона гривень для придбання дрона.

«Не припиняємо допомагати нашим воїнам. Як бачимо, безпілотники – частина перемоги у війні. Ці апарати все частіше з’являються на полі бою, їх можна назвати очима бійців. Адже завдяки дронам військові ведуть розвідку, виявляють російські сили й техніку, дистанційно скеровують артилерійський вогонь. Тому потреба у високоточній зброї зростає».

говорить Сергій Кокоць, начальник обласного управління

Зібрані кошти керівники лісгоспів передали командиру єгерської бригади на місці криївки, знайденої у 2014 році у держлісфонді Кутського лісгоспу.

Нещодавно для цієї бригади лісівники державних підприємств Франківщини закупили реанімобільбагіпікап для боєприпасів та іншого озброєння.

Загалом, на потреби військових лісгоспи передали 54 автомобілі вартістю понад 10 млн гривень. Фінансову допомогу у розмірі 3 млн 500 тис. гривень відправлено Дніпропетровському та Харківському обласним управлінням. На Донеччину та Харківщину відвантажено 5 500 куб.м лісоматеріалів, 309 куб.м пиломатеріалів.

Лісівники держлісгоспів області постійно перераховують кошти на потреби військових, надають допомогу підприємствам, що знаходяться в зоні бойових дій або постраждали від дій окупантів.

Джерело: Івано-Франківське ОУЛМГ

Попередня стаття УЕБ провела онлайн презентацію системи моніторингу за напрямком "Необроблена деревина та пиломатеріали"
Наступна стаття На Ярмолинеччині будують дендропарк в українському стилі