«Ліси України» переходить на закупівлі через е-майданчик

  • 33

ДП «Ліси України» розпочало перехід на нову систему закупівель через державні електронні платформи. Повний перехід планується з другого кварталу 2023 року.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, передає Укрінформ. 

«На минулому тижні стартувала перша закупівля ДП «Ліси України». Процедура прозора і конкурентна через платформу Etender – державні та комерційні торги Prozorro, Prozorro.Продажі, тобто через офіційний майданчик для державних закупівель/тендерів».

ідеться в повідомленні

За словами Болоховця, наразі процес переходу на електронну систему закупівель відбувається у тестовому режимі, паралельно проходить навчання співробітників ДП у регіонах роботи із новою системою.

Очікується, що підприємство стовідсотково перейде на нову систему закупівель з другого кварталу 2023 року.

Як підкреслив очільник Держлісагентства, це третя революційна подія у напрямку детінізації лісової галузі. Торік і позаторік розпочалася стовідсоткова реалізація необробленої деревини та пиломатеріалів на електронних аукціонах.

«Відтепер стратегія та план закупівель формуються на рівні центрального апарату ДП «Ліси України». Централізовано готуються і проводяться великі тендери на придбання палива, техніки, запчастин та іншої продукції. При відділі закупівель утворюється експертна група, яка відповідає за створення єдиних технічних вимог».

повідомив Болоховець

Наразі філії мають можливість самостійно проводити невеличкі закупівлі, але їхня частка буде поступово зменшуватися.

Як повідомлялося, на базі державних лісгоспів створено вже 145 філій ДП «Ліси України», ще 5 приєднаються  найближчим часом. Філіям залишені всі необхідні функції для охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів, а також здійснення господарської діяльності. Також на рівні філій залишається завдання з реалізації деревини.

Джерело: Укрінформ

Попередня стаття На Львівщині створять об’єкти природно-заповідного фонду
Наступна стаття Ціни на деревину в Німеччині