Куплю пиломатеріал на аукціоні ліцензованої товарної біржі

  • 30

Іноді на пошук актуальних оголошень на зразок «куплю пиломатеріали» доводиться витрачати чимало часу. При цьому запропоновані результати можуть зовсім не виправдати ваших очікувань. Електронні біржові торги допоможуть швидко і ефективно вирішити це питання. Так, тепер уся важлива інформація про продаж деревини зібрана в одному місці. А сам процес купівлі пиломатеріалів став по-справжньому чесним і прозорим.

Продаж пиломатеріалу на організованих біржових торгах

Ще влітку 2021 року Президент Володимир Зеленський повідомив про наміри уряду повністю зруйнувати нелегальний, «сірий» ринок лісових ресурсів. Роками у пошуках потрібних пиломатеріалів деревопереробні підприємства розсилали запити «куплю дошку, брус, горбиль» по державних лісгоспах. І нерідко гарантією їх отримання були чималі хабарі або домовленості з незрозумілими «посередниками».

Загалом у 2020 році загальний обсяг ринку лісових ресурсів в Україні склав 14 млрд. грн. Однак при цьому державний бюджет недоотримував сотні мільйонів гривень прибутку – їх банально приховували, на паперах роблячи лісозаготівельні підприємства збитковими. Проведення торгів пиломатеріалом на ліцензованих товарних біржах буквально лишає старих корупціонерів ні з чим. Весь процес стає публічним та відкритим для громадськості. Також завдяки сучасним ІТ-технологіям торгові операції повністю автоматизовані, тож будь-яке втручання сторонніх осіб просто неможливе.

Асоціація деревопереробних підприємств України підтримує позитивні зміни на ринку деревини. Адже якщо раніше звертаючись із запитом «куплю пиломатеріалів від виробника» представники приватного бізнесу нерідко були ошукані, то зараз вони чесно конкурують за необхідні товари. При цьому ціна заготовленого лісу визначається виключно на основі фактичних обсягів попиту і пропозиції, а не чиїхось надмірних апетитів.

Куплю пиломатеріал на одній з ліцензованих товарних бірж

Незважаючи на складний період, лісозаготівельна галузь продовжує працювати на повну потужність. Адже, окрім сировини, яку використовують деревообробні компанії для будівництва, виготовлення декоративних елементів, меблів тощо, населення необхідно взимку забезпечити дровами. Також деревина потрібна для зведення бліндажів і оборонних конструкції у зоні ведення бойових дій.

Знайшовши за запитом «куплю пиломатеріали» одну з ліцензованих товарних бірж та пройшовши нескладну процедуру акредитації, покупці можуть бути на 100% впевнені у тому, що дана платформа виконає покладені на неї зобов’язання. У тому числі по поверненню гарантійних внесків. А використання сучасних технічних засобів робить участь у торгах зручною і комфортною для всіх клієнтів.
Хочете отримати більше інформації про продаж пиломатеріалів на біржових торгах? Підписуйтеся на зручний чат-бот у Telegram та слідкуйте за останніми новинами ринку на сайті ГС «АДПУ» aweu.org.ua.

Попередня стаття Функціонування ринку деревини у 2022 році
Наступна стаття В Україні створили рекордний запас дров