Коли IKEA відновить роботу в Україні: що кажуть у компанії

  • 26

Шведський виробник меблів прагне “якомога швидше” повернутись на український ринок, однак наразі не називає конкретних строків. Про це пише Forbes Україна з посиланням на коментар центрального офісу IKEA.

Там повідомили, що продовжують підтримувати українських працівників і розглядають можливість підтримки постачальників.

При цьому, за словами компанії, головний пріоритет для відновлення роботи магазину в Києві – це безпека співробітників та клієнтів.

Представники шведського ритейлера заявили, що продовжують зберігати робочі місця для своїх українських співробітників та забезпечувати їхній стабільний дохід. Також вони мають змогу отримати додаткову підтримку через програму допомоги із доступом до експертів і консультацій щодо психічного, фізичного та фінансового стану.

“Нам також потрібно налагодити всі операційні процеси, щоб забезпечити функціональність роздрібних та онлайн-магазинів. Наразі ми не можемо сказати, коли це буде”.

заявили в компанії

Inter IKEA Group співпрацює з шістьма українськими постачальниками. Після повномасштабного вторгнення росії компанія тимчасово призупинила поставки, однак зараз тривають обговорення щодо того, як вона може підтримати партнерів, зокрема фінансово.

Джерело: VGORODE

Попередня стаття У Києві ліс-кругляк продається на біржових торгах
Наступна стаття Юрій Болоховець:”Україна розпочинає реформу державної лісогосподарської галузі!”