ГС «АДПУ» звернулась до митників з проханням пояснити чому виникають проблеми з експортом паливної деревини

  • 42

1 березня сплинув термін дії постанови КМУ №1466 від 27.12.2022 року щодо заборони експорту паливної деревини, вона втратила свою чинність. Проте, у деяких областях, а саме у Житомирській, Волинській та Рівненській у деревообробних підприємств виникають проблеми з оформленням митних документів на експорт сировини.

До ГС «АДПУ», яка покликана захищати спільні інтереси представників лісової та деревообробної галузей, звернулись підприємства, члени спілки, які занепокоєні даною ситуацією, що склалась на митному кордоні України.

Термін постанови сплинув, але відповідні розпорядження та інструкції про відновлення роботи не надходили. Відтак митниця не проводить декларації, через що експортери не можуть відновити свою роботу.

Асоціація деревообробних підприємств України звернулась з листом до Державної митної служби з проханням роз’яснити дану ситуацію.

«ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» звертається до Вас з проханням дати обґрунтовану відповідь по цьому питанню та вплинути на ситуацію. Оскільки відсутність оперативної реакції Державної митної служби України може призвести до ще більшого погіршення фінансового становища деревообробної та лісозаготівельної галузей, які потерпають внаслідок воєнних дій, і, як наслідок, скорочення робочих місць та зменшення надходжень валютної виручки в країну».

йдеться у листі до Державної митної служби України за підписом Голови ГС «АДПУ» Павла Васильєва

Повний текст листа-звернення додається.

Попередня стаття Починаємо будівництво насіннево-селекційних центрів на Сумщині і Чернігівщині - Юрій Болоховець
Наступна стаття Економіка невизначеності