ГС «АДПУ» проводить опитування учасників ринку деревини

  • 28

ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» проводить опитування представників галузі з метою аналізу ситуації на ринку деревини.

Результати опитування будуть використані у подальшому розробленні Асоціацією пропозицій стосовно удосконалення торгів деревиною на ліцензованих товарних біржах.

«З липня 2021 року, необроблену деревину продавці реалізовують виключно на ліцензованих товарних біржах. Біржі постійно вдосконалюють процес проведення торгів та для зручності учасників впроваджують нові інструменти. Зокрема впроваджені такі інструменти як модуль аналітики, цінові індекси на деревину, моніторинг за виконанням умов договорів. Своєю чергою наша Асоціація запустила телеграм-бот Timberbot, який покликаний допомогти деревообробникам у питанні збуту своєї продукції. Сьогодні ми хочемо проаналізувати які з цих додаткових інструментів учасники ринку використовують активніше, а які потрібно удосконалити. У зв’язку з цим, ми пропонуємо підприємцям відповісти на низку запитань», – зазначив Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв.

Опитування за посиланням.

Попередня стаття Продукцію деревообробки, що йшла в ЄС з Росії й Білорусі, вже заміщує Україна
Наступна стаття Юрій Болоховець: “Напрацьовуємо подальші кроки співпраці з ЄС”