Державні закупівлі – ринок збуту для деревообробників

  • 24

Через військові дії на території нашої країни велика кількість підприємств втратила свої звичні та стабільні напрямки збуту продукції. Особливо болючою ситуація склалася й на ринку пиломатеріалів, оскільки порушені не лише канали збуту, а й логістичні ланцюжки.

Тому, вітчизняні деревообробники мають шукати альтернативні шляхи забезпечення себе покупцями, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках.

В розрізі цього питання ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” пропонує всім підприємствам галузі скористатися розділом порталу, де відображаються всі актуальні державні закупівлі за напрямками деревини, пиломатеріалів та меблів.

“Ми, спільно з нашими партнерами, будемо допомагати членам асоціації в освоєнні напрямку продажів своєї продукції державним органам та державним підприємствам. Сьогодні ми їм пропонуємо ознайомитись з обсягами ринку та класифікацією продукції, а найближчим часом вже проведемо цикл відповідних навчальних заходів. З одного боку підприємства можуть себе забезпечити цікавими замовленнями, а з іншого – допоможуть державі”.

Голова ГС “АДПУ” Павло Васильєв

Джерело: Інтерфакс-Україна

Попередня стаття Купити техсировину для ВТП на товарній біржі
Наступна стаття На Львівщині арештували майно російського деревообробного підприємства