Деревообробники Івано-Франківська та області купують пиломатеріали на біржах

  • 21

В умовах воєнного часу економічний фронт визначає здатність України протистояти агресору. Лісова галузь продовжує функціонувати навіть в такий важкий час, поповнюючи бюджети на різних рівнях додатковими коштами.

Ефективна діяльність лісових та деревообробних підприємств пов’язана з останніми реформами. Так, з 01 червня 2022 року вся деревна продукція, зокрема й оброблена, реалізується державними лісгоспами виключно на біржових торгах. Це означає, що купити пиломатеріали в Івано-Франківську, Вінниці, Дніпрі чи будь-якому іншому місті можна на ліцензованих товарних біржах.

Біржові механізми значно спрощують та пришвидшують процес реалізації обробленої деревини, а також дозволяють лісгоспам та підприємствам-замовникам ефективно здійснювати торгівлю, а відповідно й більш грунтовно будувати стратегії майбутньої діяльності.

Біржові механізми дозволяють купити пиломатеріали в м. Івано-Франківськ за ринковою ціною та прозорими умовами

Пиломатеріали є надзвичайно затребуваною продукцією, яка використовується в десятках галузей вітчизняного промислового комплексу. Попри популярність обробленої деревини, окремого напряму “Пиломатеріали” на біржових торгах до 01 червня 2022 року не існувало.

Розуміючи необхідність якісних перетворень у лісосфері, керівництво Державного агентства лісових ресурсів України прийняло рішення про переведення торгівлі пиляною лісопродукцією на біржі. Відтепер державні лісгоспи можуть продати, а замовники – купити пиломатеріали в м. Івано-Франківськ чи будь-якому іншому місті на електронних аукціонах.

На сьогодні лише ліцензовані біржі можуть проводити торги за напрямом “Пиломатеріали”. Такий підхід унеможливлює допуск до ринку псевдобірж, які використовуються власникам для задоволення власних цілей.

Ліцензовані біржі дозволяють чітко регламентувати торгівлю пиломатеріалами, здійснювати моніторинг за результатами торгів та діями учасників, а також унеможливлюють використання будь-яких заборонених механізмів.

Куплю пиломатеріали в Івано-Франківську та області на ліцензованих біржах

Попри складні умови воєнного часу, ринок обробленої деревини в Україні продовжує функціонувати. До того ж, спостерігається зростання попиту та пропозиції на продукції, а також збільшення відсотку виконаних договорів. Безумовно це позитивна тенденція, яка чітко демонструє, що державні лісгоспи готові продавати, а замовники – купувати пиломатеріали в Івано-Франківську та інших містах.

Долучитися до відкритого та справедливого ринку обробленої деревини можуть не тільки вітчизняні підприємці, а й іноземні резиденти. Усі учасники процесу здійснюють торгівлю пиломатеріалами в електронному форматі, що є надзвичайно зручно та особливо актуально в умовах воєнного часу.

Акредитуйтеся на будь-якій зі ліцензованих бірж, переглядайте доступні торги й обирайте найцікавіші з них та підтримуйте вітчизняну економіку.

Попередня стаття Вартість пиломатеріалу на аукціонах, проведених українськими біржами
Наступна стаття Юрій Болоховець: “Рекреаційні пункти – чудовий варіант проведення часу з родиною в лісі!”