Гарячі новини :

Атлас лісових автодоріг створюють на Хмельниччині

Працівники філії Подільського офісу, що об’єднує ліси Хмельниччини, Буковини і Тернопільщини, почали обстеження лісових доріг. На основі цих даних в майбутньому з’явиться перший в історії українського лісівництва електронний атлас лісових автомобільних доріг.

Як інформують в Подільському офісі, GPS зйомці, а відтак нанесенню на карту, підлягають всі автомобільні дороги, які є на балансі лісництв, а також ті, які перебувають на “позабалансовому” обліку.

“Зйомка GPS-треків проводиться по всій протяжності дороги. Під час прокладання маршрутів визначається стан траси: придатна до експлуатації, або ж потребує поточного чи капітального ремонту”, – зауважують в установі.

Загалом, кажуть, за допомогою трекеру обліковано вже 1 084 кілометри лісових автомобільних маршрутів. Цьогоріч філії планують відремонтувати 200 кілометрів шляхів та збудувати понад 30 кілометрів нових доріг.

Лісівники дають, що лісові дороги — це, зокрема, зручна логістика, транспортне сполучення між населеними пунктами, розвиток соціально-економічного та рекреаційного потенціалу регіону, можливість швидко дістатись до місця виникнення пожежі, збереження природньої екосистеми.

Джерело: Відкритий Ліс

Попередня стаття Ціни на пиломатеріали на електронних біржових аукціонах
Наступна стаття Цієї весни лісівники висадили 58,1 млн сіянців