56% українських деревообробних підприємств скоротили своє виробництво  – результати соцопитування

  • 115

Проблеми забезпечення електроенергією українських підприємств, які виникли через обстріли росії, негативно відобразились й на деревообробній галузі.

З метою аналізу ситуації, «Асоціація деревообробних підприємств України» провела відповідні соціологічні опитування деревообробників, в яких загалом взяли участь 478 підприємств.

Результати опитування виглядають наступним чином:

«Через ризики погіршення ситуації  з енергопостачанням, деревообробні підприємства не можуть розраховувати на зростання обсягів виробництва обробки в найближчому майбутньому. Зараз уже помітне суттєве зменшення  закупівлі деревини на І квартал 2023 року з боку підприємств галузі».

зазначив Павло Васильєв, Голова ГС «АДПУ

За його словами, падіння обсягів виробництва пиломатеріалів потягне за собою й інші негативні економічні наслідки такі, як зменшення експорту, зниження обсягів продажу та заготівлі необробленої деревини, а отже й суттєве падіння надходжень валюти та доходів у бюджети різних рівнів. В такій ситуації потрібно приймати дієві та рішучі рішення щодо підтримки деревообробної та лісозаготівельної галузей.

Попередня стаття Ціни на внутрішньому ринку деревини мають бути в одному тренді із цінами сусідніх країн
Наступна стаття У листопаді лісгоспи продали на ліцензованих біржах необробленої деревини на 1,36 млрд грн - Павло Васильєв