На Українській енергетичній біржі за тиждень реалізовано необробленої деревини на понад 90 млн грн

  • 34

У період з 4 по 8 липня на Українській енергетичній біржі лісові господарства з 6 областей реалізували 38,47 тис. куб. м сировини на 90,06 млн грн (з ПДВ). Держава отримала додатковий дохід на 6,88 млн грн (з ПДВ) більше відносно виставленої на торги початкової вартості необробленої деревини.

Реалізація необробленої деревини за минулий тиждень відбувалась у Київській, Житомирській, Хмельницькій, Кіровоградській, Чернівецькій та Тернопільській областях.

Найбільше реалізовано сосни звичайної, породи хвойних і дуба звичайного, де частка їх реалізації у загальній структурі склала 60%, 20% і 4% відповідно. Також була реалізація таких порід як ялина європейська, ясен звичайний, береза повисла та інші.

Максимальне зростання від стартової ціни було зафіксоване на рівні 97%. Враховуючи, що крок аукціону складає 1% максимальна кількість кроків була по грабу звичайному – 97; ялиці білій – 93; дубу звичайному – 93.

«Українська енергетична біржа продовжує проводити успішні торги за напрямком «Необроблена деревина». Цього тижня лісгоспи реалізували на нашому торговому майданчику своєї продукції на понад 90 млн грн. Держава отримала додатковий дохід на 6,88 млн грн. Найбільше необробленої деревини реалізовано у Київській області. Запрошуємо всіх до співпраці на відкритих та доступних торгах. Підіймаємо економіку України разом!», – зазначив заступник директора ТОВ «УЕБ» Костянтин Шевчук.

Попередня стаття Рік ліцензованих торгів необробленою деревиною
Наступна стаття Необроблена деревина: огляд ринку на УЕБ за 4-8 липня 2022 року